2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mleka i artykułów mleczarskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa mleka i artykułów mleczarskich”. Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni sukcesywną dostawę asortymentu określonego w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy.
Interne Kennung: DZPU.2632.34.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia zapewni sukcesywną dostawę asortymentu określonego w dokumentach zamówienia: Jogurt naturalny o zawartości tłuszczu min. 2% - 30000 szt., SKYR naturalny - 4000 szt., SKYR o smaku owocowym - 3000 szt., Jogurt owocowy o różnych smakach - 3000 szt., Jogurt naturalny typu greckiego - 1500 szt., Masło śmietankowe - 8500 kg., Mleko krowie - 50000 litrów, Kanapkowy śmietankowy serek twarogowy mini - 2100 op., Ser żółty - 3000 kg, Tłuszcz roślinny do smarowania - 100 kg, Serek typu grani / wiejski - 15000 szt., Śmietana o zawartości tłuszczu 12% - 2000 litrów, Serek twarożkowy typu KIRI lub równoważny - 1500 op., Twaróg tłusty - 5000 kg, Ser mozzarella - 500 op., Tłuszcz roślinny (margaryna) w kostkach - 400 kg, Ser twarogowy typu FETA lub równoważny - 1000 szt., Deser mleczny- serek homogenizowany naturalny - 25000 szt., Ser topiony kostka - 700 kg, Ser topiony kremowy/śmietankowy trójkącik - 2500 op., Twaróg tłusty krajanka - 2000 kg, Sery żółte w plastrach, małe opakowania - 300 szt., Kefir naturalny - 6000 litrów, Jogurt pitny bogatobiałkowy naturalny - 1000 szt., Jogurt pitny owocowy bogatobiałkowy - 1000 szt., Maślanka naturalna - 6000 litrów.
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: DZPU.2632.34.2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15500000 Dairy products
5. Lot
Lot: LOT-0001