511295-2025 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych (zwanych dalej Odbiorcą) w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) części.
Interne KennungDBFO-IV.WAO.4660.1.3.2025.ETL
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa komputerów przenośnych do szkół i placówek oświatowych w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy - CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA
BeschreibungCZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Czerniaków, Sadyba, Sielce i Stegny. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 186 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
LosLOT-0002
BeschreibungCZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Stary Mokotów i Wierzbno. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 266 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.
LosLOT-0003
BeschreibungCZĘŚĆ III ZAMÓWIENIA – komputer przenośny – część Dzielnicy Mokotów: Ksawerów, Służew, Służewiec i Wyględów. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa 290 sztuk komputerów przenośnych wraz z oprogramowaniem. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawarte jest w Opisie przedmiotu zamówienia.