2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medikamentu un medicīnas preču iegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Beschreibung: Medikamentu un medicīnas preču iegāde Ludzas novada pašvaldības iestāžu vajadzībām
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel