Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags
Budowa nowej siedziby Ambasady RP w RFN polegająca na wzniesieniu nowego budynku w systemie "pod
klucz".
Powierzchnia działki - 4.225 m²
powierzchnia zabudowy - ok. 2 713 m²
Powierzchnia całkowita nadziemia - ok. 10 043 m²
Powierzchnia całkowita kondygnacji podziemnej - ok. 3 415 m²
Ilość kondygnacji nadziemnych - 5