See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: BOV Ivóvízszivattyúk beszerzése 2026-I
Beschreibung: Az ajánlatkérő ivóvízszivattyúk beszerzésére 2024/S 181-561216 (EKR001580622024) azonosítószámú részvételi felhívással részvételi szakaszt indított, amelynek eredményeként létrehozott DBR keretében a Kbt. 107. § (7) bekezdése alapján az alábbi beszerzési igény megvalósítása érdekében közbeszerzési eljárást indít. Vevő, mint közszolgáltató ajánlatkérő közbeszerzési eljárást folytat le, amelynek tárgya „Ivóvíz szivattyú beszerzése a BORSODVÍZ Zrt. részére 2026-I”. Részajánlattételre az alábbiak szerint van lehetőség: 1. ajánlati rész: Abaújvár vízműkút SP 3A-18 szivattyú beszerzése 2. ajánlati rész: Emőd-Adorjántanya Vízmű 1 db CR64-4-2 Nyéki ág, hálózati szivattyú beszerzése 3. ajánlati rész: Emőd-Adorjántanya 4/A vízműkút SP 32-6 szivattyú beszerzése 4. ajánlati rész: Emőd nyf. (rakéta) SP 9-5 szivattyú beszerzése 5. ajánlati rész: Emőd-Adorjántanya 1/A sz. kút SP 32-3 szivattyú beszerzése 6. ajánlati rész: Emőd-Istvánmajor vízmű vakkútba SP 2A-13 szivattyú beszerzése 7. ajánlati rész: Encs 3. sz. kút SP 32-4 szivattyú beszerzése 8. ajánlati rész: Erdőbénye nyomásfokozó 1 db CR15-6 szivattyú beszerzése 9. ajánlati rész: Felsővadász 3.sz. kútba SP 18-7 szivattyú beszerzése 10. ajánlati rész: Golop 1. vízműkút SP 77-5 szivattyú beszerzése 11. ajánlati rész: Golop 2. vízműkút SP 125-3 szivattyú beszerzése 12. ajánlati rész: Golop 3. vízműkút SP 32-7 szivattyú beszerzése 13. ajánlati rész: Golop 4/A. vízműkút SP 46-6 szivattyú beszerzése 14. ajánlati rész: Göncruszka 4. vízműkút SP 32-5 szivattyú beszerzése 15. ajánlati rész: Hejőszalonta vízműkútba SP 9-11 szivattyú beszerzése 16. ajánlati rész: Tokaj 3/A. vízműkút SP 77-4 szivattyú beszerzése 17. ajánlati rész: Tokaj 4/A. vízműkút SP 32-6 szivattyú beszerzése 18. ajánlati rész: Tokaj 7. vízműkút SP 46-4 szivattyú beszerzése 19. ajánlati rész: Tokaj 10. vízműkút SP 77-4 szivattyú beszerzése A részleteket a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
Vorherige Bekanntmachung: 561216-2024
Interne Kennung: EKR000837062026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42122130 Wasserpumpen
5. Los
Los: LOT-0010
Titel: Golop 1. vízműkút SP 77-5 szivattyú beszerzése
Beschreibung: A szerződés tárgya: a tárgyban nevezett ivóvízszivattyú cseréje, szállítása. Részletesen a műszaki leírás és a szerződéstervezet szerint.
Interne Kennung: EKR000837062026/10
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0011
Titel: Golop 2. vízműkút SP 125-3 szivattyú beszerzése
Interne Kennung: EKR000837062026/11
Los: LOT-0013
Titel: Golop 4/A. vízműkút SP 46-6 szivattyú beszerzése
Interne Kennung: EKR000837062026/13
Los: LOT-0018
Titel: Tokaj 7. vízműkút SP 46-4 szivattyú beszerzése
Interne Kennung: EKR000837062026/18
Los: LOT-0019
Titel: Tokaj 10. vízműkút SP 77-4 szivattyú beszerzése
Interne Kennung: EKR000837062026/19