511333-2026 - Ergebnis
Polen – Diverse Düngemittel – Dostawa wapna nawozowego i wieloskładnikowych nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Boninie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa wapna nawozowego i wieloskładnikowych nawozów mineralnych do Zakładu Doświadczalnego IHAR-PIB w Boninie
Beschreibung1/ Wapno nawozowe lub równoważny,typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość́ składników nawozowych: CaO min. 50 %. Parametry fizyczne: Odsiew na sicie o wymiarze boku oczek kwadratowych: 2 mm, %, najwyżej 10; przesiew przez sito o wymiarze boku oczek kwadratowych: 0,5 mm, %, co najmniej 50. Ilość wapna nawozowego - 1000 ton, 2/Fosforan amonu lub równoważny, nawóz wieloskładnikowy azotowo-fosforowy w ilości 96 ton w opakowaniach typu big- bag (cztery transporty cało samochodowe)- 96 ton
Vorherige Bekanntmachung379674-2026
Interne KennungZDBO/WP-000024/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
LosLOT-0001
TitelWapno nawozowe
BeschreibungDostawa wapna nawozowego: typ wapna nawozowego niezawierającego magnezu z przerobu skał wapiennych. Odmiana: 04. Składnik podstawowy: węglan wapnia. Zawartość́ składników nawozowych: CaO min. 50 %. Parametry fizyczne: Odsiew na sicie o wymiarze boku oczek kwadratowych: 2 mm, %, najwyżej 10; przesiew przez sito o wymiarze boku oczek kwadratowych: 0,5 mm, %, co najmniej 50. Ilość wapna nawozowego, nie mniej niż: 1000,00 ton.
Menge1 000 Tonnen
LosLOT-0002
TitelFosforan amonu
BeschreibungNawóz wieloskładnikowy: azotowo-fosforowy w ilości 96 ton w opakowaniach typu big- bag (cztery transporty cało samochodowe)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24420000 Phosphatdünger
Menge96 Tonnen