511336-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Installation von Fernmeldeanlagen – Rekonstrukce a doplnění přenosové sítě pro ERTMS - doplnění BTS GSM-R
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRekonstrukce a doplnění přenosové sítě pro ERTMS - doplnění BTS GSM-R
BeschreibungPředmětem Díla „Rekonstrukce a doplnění přenosové sítě pro ERTMS - doplnění BTS GSM-R“ je: a) Zhotovení Projektové dokumentace pro provádění stavby dráhy (PDPS), která rozpracuje a vymezí požadavky na stavbu do podrobností, které specifikují předmět Díla se zohledněním konkrétních výrobků, dodávaných technologií, technologických postupů a výrobních podmínek Zhotovitele stavby, včetně posouzení shody nebo vhodnosti pro použití prvku interoperability či ES prohlášení o ověření subsystému oznámeným subjektem. b) Výkon Dozoru projektanta při provádění stavby. c) Zhotovení stavby dle projednané Projektové dokumentace. Bližší specifikace předmětu plnění veřejné zakázky je upravena i v dalších částech zadávací dokumentace.
Interne KennungČj.92613/2026-SŽ-GŘ-O7
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45314000 Installation von Fernmeldeanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0002
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: Čj.92613/2026-SŽ-GŘ-O7
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Additional nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 45314000 Installation of telecommunications equipment
Additional classification (cpv): 32510000 Wireless telecommunications system, 71320000 Engineering design services
5. Lot
Lot: LOT-0002