2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: Publiczny transport zbiorowy – autobusowy. Przewóz osób w powiatowych przewozach pasażerskich na linii komunikacyjnej, której Organizatorem jest Powiat Nowodworski, realizowanej w granicach administracyjnych powiatu: Linia – LAP4 – Nowiny – Leoncin – (PKP) Nowy Dwór Mazowiecki (3 pętle to 6 kursów dziennie). Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 24 miesiące. Szacowany wymiar świadczenia usług w okresie 12 miesięcy dla linii: 68 985,00 km. W ramach niniejszej publikacji, Zamawiający wypełnia obowiązek informacyjny, o którym mowa w art. 7 ust. 2 Rozporządzenia (WE) nr 1370/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 23.10.2007 r. Na gruncie prawa polskiego Zamawiający zobowiązany jest do odpowiednich publikacji zgodnie z art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn.zm.). Na podstawie art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (tj. Dz. U. z 2025 r. poz. 285 z późn.zm.) organizator zamierza bezpośrednio zawrzeć umowę o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego. Rodzaj transportu: Powiatowy, autobusowy transport publiczny na Linii: LAP4 – Nowiny – Leoncin – (PKP) Nowy Dwór Mazowiecki (3 pętle to 6 kursów dziennie). Przewidywana data rozpoczęcia realizacji umowy o świadczenie usług publicznych w zakresie publicznego transportu zbiorowego: 01.09.2027 r. W przypadku zamiany określonych powyżej informacji po ich opublikowaniu, organizator niezwłocznie publikuje odpowiednie sportowanie zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001