51135-2026 - Ergebnis
Polen – Aktenführung – Świadczenie usługi wystawiania i przekazywania certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usługi wystawiania i przekazywania certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wystawiania i przekazywania Klientom TAURON certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii ze źródeł odnawialnych zgodnie z poniższymi warunkami: 1. TAURON dokonuje zakupu Gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z odnawialnych źródeł na wskazany okres w wymaganych wolumenach i w formie Porozumień Transakcyjnych oraz przekazuje je do Wykonawcy, celem potwierdzania zakupu 2. Wykonawca wystawia Certyfikaty i przekazuje je Klientom TAURON w odpowiednich w terminach, 3. Wykonawca przekazuje certyfikaty na adres e–mail wskazanych przez TAURON Klientów zgodnie ze wzorem widomości e-mail i Certyfikatem oraz w terminie określonym w Umowie, 4. Dodatkowo Wykonawca zamieszcza Certyfikaty na wskazanym w Umowie serwerze wraz z udostępnieniem Klientom TAURON następujących funkcjonalności: możliwość podglądu, zapisanie lub wydruk Certyfikatu, 5. Wykonawca zobowiązuje się do organizowania, prowadzenia i nadzorowania Rejestru Gwarancji Pochodzenia obejmującego rejestrację zakupionych przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii i Oświadczeń o Unieważnieniu Gwarancji Pochodzenia Energii.
Vorherige Bekanntmachung580460-2025
Interne KennungPZP/TS/05484/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79996100 Aktenführung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi wystawiania i przekazywania Klientom TAURON certyfikatów potwierdzających nabycie przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii ze źródeł odnawialnych, zgodnie z poniższymi warunkami: 1. TAURON dokonuje zakupu Gwarancji pochodzenia energii elektrycznej z odnawialnych źródeł na wskazany okres w wymaganych wolumenach i w formie Porozumień Transakcyjnych oraz przekazuje je do Wykonawcy, celem potwierdzania zakupu 2. Wykonawca wystawia Certyfikaty i przekazuje je Klientom TAURON w odpowiednich w terminach, 3. Wykonawca przekazuje certyfikaty na adres e–mail wskazanych przez TAURON Klientów zgodnie ze wzorem widomości e-mail i Certyfikatem oraz w terminie określonym w Umowie, 4. Dodatkowo Wykonawca zamieszcza Certyfikaty na wskazanym w Umowie serwerze wraz z udostępnieniem Klientom TAURON następujących funkcjonalności: możliwość podglądu, zapisanie lub wydruk Certyfikatu, 5. Wykonawca zobowiązuje się do organizowania, prowadzenia i nadzorowania Rejestru Gwarancji Pochodzenia obejmującego rejestrację zakupionych przez TAURON Gwarancji Pochodzenia Energii i Oświadczeń o Unieważnieniu Gwarancji Pochodzenia Energii.