2. Verfahren
Verfahren
Titel: Katastrimõõdistamise tellimine Rail Baltica projekti raames: pakkumuse esitamise kutse nr 120 (Pärnu maakond, Saarde vald)
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on Pärnu maakonnas Saarde vallas paikneva kolme kinnisasja jagamisel uute katastriüksuste moodustamine. Töö täpsem kirjeldus on esitatud Exceli tabelis. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 312812-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354300 Katastervermessung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355200 Amtliche Landvermessung, 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000