511365-2026 - Ergebnis
Slowakei – Kantinen- und Verpflegungsdienste – ZABEZPEČENIE STRAVOVANIA PRE PRIJÍMATEĽOV SOCIÁLNEJ SLUŽBY A ZAMESTNANCOV FORMOU EKONOMICKÉHO PRENÁJMU KUCHYNE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZABEZPEČENIE STRAVOVANIA PRE PRIJÍMATEĽOV SOCIÁLNEJ SLUŽBY A ZAMESTNANCOV FORMOU EKONOMICKÉHO PRENÁJMU KUCHYNE
Beschreibung: Predmetom zákazky vo všeobecnosti je v priebehu každého dňa v týždni (vrátane dní pracovného pokoja, sviatkov) príprava a výdaj celodennej stravy samoobslužným spôsobom pre prijímateľov sociálnej služby a zamestnancov Zariadenia sociálnych služieb ROSA na Dúbravskej ceste 1 v Bratislave (ďalej len „ZSS ROSA“) v jeho priestoroch a súčasne príprava stravy a jej umiestnenie do kazetových termonádob určených na prepravu stravy na oddelenia DSS1 a DSS2 v H budove ZSS ROSA. 2. Predmetom zákazky je príprava a dodávanie racionálnej, diabetickej, šetriacej stravy-(bezlepková, bezmliečna, iná). Súčasťou zákazky je aj prenájom kuchyne a súvisiacich nebytových priestorov a prenájom veľkokapacitného stravovacieho zariadenia v ZSS ROSA. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v súťažných podkladoch.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55500000 Kantinen- und Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001