511368-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – Zakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup nowego średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo-gaśniczym zamontowanym na stałe dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego ze sprzętem ratowniczo gaśniczym zamontowanym na stałe dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Trzciance. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę fabrycznie nowego specjalistycznego średniego samochodu ratowniczo – gaśniczego z napędem 4x4, kabiną 6 – osobową na podwoziu wyprodukowanym nie wcześniej niż w 2024 roku
Interne KennungZP.271.8.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit, 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Menge1 Stück