See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przeglądy okresowe i naprawy sprzętu i aparatury medycznej
Beschreibung: Przeglądy okresowe i naprawy sprzętu i aparatury medycznej - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 77/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 pkt. 2 W przedmiotowym przypadku skrócenie terminu jest uzasadnione wystąpieniem pilnej potrzeby udzielenia zamówienia, której nie można było przewidzieć na etapie planowania postępowania. Poprzednie postępowanie w tym zakresie nie zakończyło się zawarciem umowy z wykonawcą, co uniemożliwiło zapewnienie ciągłości realizacji usług serwisowych, a tym samym stworzyło ryzyko przestojów w pracy sprzętu wykorzystywanego do diagnostyki i leczenia pacjentów. Aparatura medyczna objęta przedmiotem zamówienia ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania oddziałów szpitalnych i realizacji świadczeń zdrowotnych, a jej niesprawność lub brak bieżącej obsługi technicznej może skutkować zagrożeniem zdrowia lub życia pacjentów.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50420000 Reparatur und Wartung von medizinischen und chirurgischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - Przegląd okresowy i naprawy - Strzykawka do kontrastu CT MOTION
Beschreibung: Przegląd okresowy i naprawy - Strzykawka do kontrastu CT MOTION - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: 2 - Przegląd okresowy i naprawy - Aparatu MEGATRON
Beschreibung: Przegląd okresowy i naprawy - Aparatu MEGATRON - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - Przegląd okresowy i naprawy - Ultrazamrażarki 86C U4
Beschreibung: Przegląd okresowy i naprawy - Ultrazamrażarki 86C U4 - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - Przegląd okresowy i naprawy - Respiratorów ParaPac
Beschreibung: Przegląd okresowy i naprawy - Respiratorów ParaPac - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - Przegląd okresowy kamery GAMMA E-CAM DUAL HEAD (dwugłowicowa)
Beschreibung: Przegląd okresowy kamery GAMMA E-CAM DUAL HEAD (dwugłowicowa) - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - Przegląd okresowy platformy do NGS Sekwenator MiSeq Dx
Beschreibung: Przegląd okresowy platformy do NGS Sekwenator MiSeq Dx - zgodnie z formularzem cenowym, zakresem czynności i zapisami SWZ
Interne Kennung: 6