511420-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Medizinische Verbrauchsartikel – Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok beszerzése
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok beszerzése
Beschreibung: Szemészeti vitrektómiás műtéti anyagok beszerzése beszerzése Kistarcsai Flór Ferenc Kórház részére 12 hónap időtartamra rész száma/rész tárgya/Igényelt teljes mennyiség (db) /12 hónap 1 Hidrofób anyagú, hajlékony háromtestű akrilát Műlencse, PMMA haptikával 50 2 2/1 Intraokulárisan használható nátrium-hialuronát és nátrium-kondroitin-szulfát tartalmú viszkoelasztikus oldat 70 2/2. RÉSZ: Szemészeti egyszerhasználatos sebkészítő kés 180 2/3. RÉSZ: Szövetbarát 10-0 szemészeti fonal 12 3 3/1 Coaxiális és micro-coaxialis phaco műtétek elvégzésére alkalmas kazetta rendszer 18 3/2. Phaco hegy 6 3/3 Intraoculárisan használható nátrium-hyaluronát tartalmú, kohezív viszkoelasztikus szemsebészeti oldat 500 3/4. Intraoculárisan használható nátrium-hyaluronát tartalmú, nagy viszkozitású, kohezív szemsebészeti oldat 500 3/5. Fiziológiás öblítő folyadék 500ml palackban 1000 4 4/1. Előretöltött egyszer használatos tokfeszítő gyűrű 20 4/2 Intraokulárisan használható Na-hyaluronát tartalmú viszkoelasztikus oldat 2500 4/3 rész Irisz retractor 2 4/4 Szemészeti lándzsa 200 4/5 Intraokulárisan használható 2% meticellulóz (Hidroxy-propil Meticelluloz) tartalmú viszkoelasztikus oldat 300 5 5/1. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 100 5/2. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 120 5/3 25G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel 30 5/4. rész: Irrigációs/ aspirációs csőkészlet Steril irrigációs/ aspirációs vezeték szürkehályog műtétek elvégzéséhez 1500 5/5. rész: 23G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához 6 "5/6. rész: 25G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához " 6 5/7. rész: 25G Diatermia kézieszköz vitrektómiás műtétekhez 6 5/8 rész: ABS mini hegy 30K, 0,9 mm-es ultrahangos hegy. Steril, egyszerhasználatos. Orvosi titán ötvözetből.Hajlított tölcséres U/S hegy 42 5/9 rész: 25G hajlítható lézerszál vitrektómiás műtétekhez 6 5/10 rész: Olaj betöltő szett 24 5/11 rész: 25G endo fényszál 12 5/12 rész: 25G csillárfény 12 5/13 rész: 23G port 24 5/14 rész: 23G infúziós kanül 24 6 6/1. Vitrektómiás műtéti csomag 23G Bi-Blade ( kétirányú vágó) 6 6/2. Aszimmetrikus membrán csipesz 18 6/3. Fogazott végű membrán csipesz 12 6/4. Lézer kézidarab 3 6/5. Univerzális, szilikon olaj feltöltő/leeresztő szerelék csomag 3 6/6. Szilikon olaj 25 6/7. Dekalin 50 6/8. ILM (belső határhártya) +ERM (Epiretinalis membrán) festék 10 6/9 Poliuretán anyagból készült egyszerhasználatos összehajtható pupillatágító eszköz, injektorral előretöltve, 4 db pozícionálásra alkalmas nyílással. 80 6/10 SF6 gáz 15 7 7/1 Endotamponád vitrectómiás műtétekhez 7/1/1. Szemészeti gáz 15 7/1 Endotamponád vitrectómiás műtétekhez 7/1/2.Víznél nehezebb endotamponád 4 7/2. rész Laser szonda vitrectómiás műtétekhez iridex csatlakozóval 30 8 8/1 22.5°-os sebkészítő kés 10 8/2 1,25 mm-es Crescent Double szemészeti műtőkés 12 8/3 Magas nyomású filter 5 8/4 2.8 mm-es sebkészítő kés 1500 9 9/1 szilikon feltét 20 9/2 Vision Blue tokszínező oldat 150 9/3 Membrán Blue 60 10/1 Constellation kezdő csomag/anterior 1320 10/2 Vitrektómiás infúziós csőkészlet automata folyadék-levegő szeleppel 24 10/3 úszó lencse 10 11 cercage szalag 5 12 Janach Marker Pencil, steril 30 Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: A nemzeti elbánás tekintetében AK felhívja a figyelmet a Kbt. 2. § (5), 74. § (3) bekezdéseire. Az AK felhívja a figyelmet, hogy az ajánlattételi szakaszban a Kbt. 74. § (2) bekezdése értelmében kizárhatja az eljárásból azt az ajánlattevőt/árut, aki/ami számára nem kell nemzeti elbánást nyújtani.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Hidrofób,hajlékony háromtestű akrilát műlencse
Beschreibung: 50 DB Hidrofób anyagú, hajlékony háromtestű akrilát Műlencse, PMMA haptikával konszignációs raktárkészlet biztosításával Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/1
Los: LOT-0002
Titel: Szemészeti műtéti segédanyagok és eszközök
Beschreibung: 2. RÉSZ SZEMÉSZETI MŰTÉTI SEGÉDANYAGOK ÉS ESZKÖZÖK BESZERZÉSE összesen 12 hónapra 262 db 2/1. RÉSZ: Intraokulárisan használható nátrium-hialuronát és nátrium-kondroitin-szulfát tartalmú viszkoelasztikus oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 70 DB 2/2. RÉSZ: Szemészeti egyszerhasználatos sebkészítő kés TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 30 DOBOZ (180 DB) 2/3. RÉSZ: Szövetbarát 10-0 szemészeti fonal TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 DOBOZ (12 DB) Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/2
Los: LOT-0003
Titel: Fogyóanyagok elülső szegmens műtétekhez I.
Beschreibung: 3. rész. Fogyóanyagok elülső szegmens műtétekhez I Összesen 2024db/12hónap melyből: 3/1 Coaxiális és micro-coaxialis phaco műtétek elvégzésére alkalmas kazetta rendszer TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 18 DB 3/2. Phaco hegy TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 6 DB 3/3. Intraoculárisan használható nátrium-hyaluronát tartalmú, kohezív viszkoelasztikus szemsebészeti oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 500 DB 3/4. Intraoculárisan használható nátrium-hyaluronát tartalmú, nagy viszkozitású, kohezív szemsebészeti oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 500 DB 3/5. Fiziológiás öblítő folyadék 500ml palackban TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1000 DB Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/3
Los: LOT-0004
Titel: Fogyóanyagok elülső szegmens műtétekhez II
Beschreibung: 4. rész. Fogyóanyagok elülső szegmens műtétekhez II Összesen 3022 db /12hónap melyből: 4/1. rész: Előretöltött egyszer használatos tokfeszítő gyűrű TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 20 DB 4/2 rész: Intraokulárisan használható Na-hyaluronát tartalmú viszkoelasztikus oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 2500 DB 4/3 rész Irisz retractor TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 2 DB 4/4 Szemészeti lándzsa TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 200 DB 4/5 rész: Intraokulárisan használható 2% meticellulóz (Hidroxy-propil Meticelluloz) tartalmú viszkoelasztikus oldat TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 300 DB Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/4
Los: LOT-0005
Titel: VITREKTOMIAS FOGYÓANYAGOK
Beschreibung: 5. RÉSZ VITREKTOMIAS FOGYÓANYAGOK Összesen 1 912 db/12 hónap, melyből: 5/1. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel Teljes mennyiség 12 HÓNAPRA 100 db 5/2. rész: 23G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 120 db 5/3. rész: 25G kombinált pakk a kombinált szürkehályog és vitrektómia műtétek elvégzéséhez szükséges eszközökkel TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 30 db 5/4. rész: Irrigációs/ aspirációs csőkészlet Steril irrigációs/ aspirációs vezeték szürkehályog műtétek elvégzéséhez Kiszerelés: 12 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 125 doboz (1500 db) 5/5. rész: 23G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/6. rész: 25G ILM csipesz Egyszer használatos ILM csipesz ILM eltávolításához Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/7. rész: 25G Diatermia kézieszköz vitrektómiás műtétekhez Kiszerelés: 6 db /doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/8 rész: ABS mini hegy 30K, 0,9 mm-es ultrahangos hegy. Steril, egyszerhasználatos. Orvosi titán ötvözetből.Hajlított tölcséres U/S hegy Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA : 7doboz (42 db) 5/9 rész: 25G hajlítható lézerszál vitrektómiás műtétekhez Kiszerelés: 6 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (6 db) 5/10 rész: Olaj betöltő szett Kiszerelés: 6 db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 4 doboz (24 db) 5/11 rész: 25G endo fényszál Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (12 db) 5/12 rész: 25G csillárfény Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 1 doboz (12db) 5/13 rész: 23G port Kiszerelés: 6db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 4 doboz (24db) 5/14 rész: 23G infúziós kanül Kiszerelés: 12db/doboz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 2 doboz (24db) Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/5
Los: LOT-0006
Titel: Fogyóanyagok vitrektómiás műtétekhez I.
Beschreibung: 6. rész Fogyóanyagok vitrektómiás műtétekhez I. Összesen 222 db/12 hónap, melyből: 6/1. Vitrektómiás műtéti csomag 23G Bi-Blade ( kétirányú vágó) TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 6 DB 6/2. Aszimmetrikus membrán csipesz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 18 DB 6/3. Fogazott végű membrán csipesz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 12 DB 6/4. Lézer kézidarab TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 3 DB 6/5. Univerzális, szilikon olaj feltöltő/leeresztő szerelék csomag TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 3 DB 6/6. Szilikon olaj TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 25 DB 6/7. Dekalin TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 50 DB 6/8. ILM (belső határhártya) +ERM (Epiretinalis membrán) festék TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 10 DB 6/9 Poliuretán anyagból készült egyszerhasználatos összehajtható pupillatágító eszköz, injektorral előretöltve, 4 db pozícionálásra alkalmas nyílással. 12 hónapra: 80 db 6/10 SF6 gáz 12 hónapra: 15 db Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/6
Los: LOT-0007
Titel: Fogyóanyagok vitrektómiás műtétekhez II.
Beschreibung: 7. rész Fogyóanyagok vitrektómiás műtétekhez II. Összesen 49 db/12 hónap, melyből: 7/1 rész: Endotamponád vitrectómiás műtétekhez 7/1/1. rész Szemészeti gáz TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 15 DB 7/1/2. rész Víznél nehezebb endotamponád TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 4 DB 7/2. rész Laser szonda vitrectómiás műtétekhez iridex csatlakozóval TELJES MENNYISÉG 12 HÓNAPRA: 30 DB Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/7
Los: LOT-0008
Titel: Egyéb eszközök és fogyóanyagok
Beschreibung: 8. Egyéb eszközök és fogyóanyagok Összesen 1 527 db/12 hónap, melyből: 8/1 22.5°-os sebkészítő kés 12 hónapra: 10 db 8/2 1,25 mm-es Crescent Double szemészeti műtőkés 12 hónapra: 12 db 8/3 Magas nyomású filter 12 hónapra 5 db 8/4 2.8 mm-es sebkészítő kés 12 hónapra: 1500 db Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/8
Los: LOT-0009
Titel: Szemészeti műtéti fogyóanyagok I
Beschreibung: 9. rész szemészeti műtéti fogyóanyagok I. Összesen 230 db/12 hónap, melyből: 9/1 szilikon feltét 12 hónapra: 20 db 9/2 Vision Blue tokszínező oldat 12 hónap: 15 doboz (150 db) Kiszerelés: steril, 10 fecskendő x 0.5 ml / doboz 9/3 Membrán Blue 12 hónap: 12 doboz (60 db) Kiszerelés: steril, 5 fecskendő x 0.5 ml/doboz Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/9
Los: LOT-0010
Titel: Szemészeti műtéti fogyóanyagok II
Beschreibung: 10. rész szemészeti műtéti fogyóanyagok II. Összesen 1 384 db/12 hónap, melyből: 10/1 Janach Marker Pencil, steril 12 hónap: 30 db 10/2 Constellation kezdő csomag/anterior 12 hónap : 220 doboz (1 320 db) Kiszerelése 6 darab / doboz. 10/3 Vitrektómiás infúziós csőkészlet automata folyadék-levegő szeleppel 12 hónapra: 24 db 10/4 úszó lencse 12 hónapra: 10 db Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/10
Los: LOT-0011
Titel: Cercage szalag
Beschreibung: 11. cercage szalag Összesen 12 hónapra: 5 csomag Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/11
Los: LOT-0012
Titel: Janach Marker Pencil, steril
Beschreibung: 12. rész Janach Marker Pencil, steril Összesen 30 db/12 hónap Részletes meghatározás a közbeszerzési dokumentáció vitrektómia - műszaki ajánlati táblák 2026 elnevezésű word dokumentumban található.
Interne Kennung: EKR000750602026/12