2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa i instalacja detektora bezpośredniej detekcji elektronów wraz z filtrem energii do transmisyjnego kriomikroskopu elektronowego 300kV dla potrzeb NCPS SOLARIS, mieszczącego się przy ul. Czerwone Maki 98, 30-392 Kraków.
Beschreibung: 1. Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa i instalacja detektora DED wraz z filtrem energii (detektor) dla potrzeb Narodowego Centrum Promieniowania Synchrotronowego Solaris (NCPS SOLARIS), mieszczącego się przy ul. Czerwone Maki 98, 30-392 Kraków. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 2.1 dostawę i instalację detektora DED do posiadanego przez Zamawiającego mikroskopu krio-TEM wraz z filtrem energii, 2.2 przeprowadzenie testów SAT (Site Acceptance Test), 2.3 dostarczenie zamawiającemu dokumentacji powykonawczej, 2.4 objęcie dostarczonych i zainstalowanych urządzeń gwarancją na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), 2.5 świadczenie wsparcia technicznego dla operatorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury oraz niezbędnej do jej prawidłowego funkcjonowania infrastruktury, a także katalog i zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ. 4. Zamówienie finansowane ze środków MEiN przyznanych na podstawie umowy nr 1/SOL/2021/2 z dnia 17 grudnia 2021 r., zawartej ze Skarbem Państwa - Ministrem Edukacji i Nauki.
Interne Kennung: 80.272.240.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38519000 Verschiedene Bestandteile von Mikroskopen
5. Los
Los: LOT-0001