511445-2026 - Wettbewerb
Slowenien – Diverse Nahrungsmittel – Sukcesivna dobava prehrambenega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesivna dobava prehrambenega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
Beschreibung: Sukcesivna dobava živil po sklopih.
Interne Kennung: JN 1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Mleko
Beschreibung: Sukcesivna dobava mleka.
Interne Kennung: 521091
Haupteinstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0002
Titel: Jogurti
Beschreibung: Sukcesivna dobava jogurtov
Interne Kennung: 521092
Haupteinstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0003
Titel: Kislo mleko, kefir, sirotka
Beschreibung: Sukcesivna dobava kefirja in kislega mleka.
Interne Kennung: 521093
Los: LOT-0004
Titel: Mlečni namazi, sirni namazi
Beschreibung: Sukcesivna dobava mlečnih in sirnih namazov.
Interne Kennung: 521094
Los: LOT-0005
Titel: Skute in siri
Beschreibung: Sukcesivna dobava sirov in skut.
Interne Kennung: 521095
Haupteinstufung (cpv): 15540000 Käse
Los: LOT-0006
Titel: Maslo
Beschreibung: Sukcesivna dobava masla.
Interne Kennung: 521096
Haupteinstufung (cpv): 15530000 Butter
Los: LOT-0007
Titel: Sladoled
Beschreibung: Sukcesivna dobava sladoleda.
Interne Kennung: 521097
Haupteinstufung (cpv): 15555100 Speiseeis
Los: LOT-0008
Titel: Pudingi, mousseji, smetane in ostali mlečni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ostalih mlečnih izdelkov
Interne Kennung: 521098
Los: LOT-0009
Titel: Nehomogenizirano mleko in izdelki - izbrana kakovost
Beschreibung: Sukcesivna dobava nehomogeniziranega mleka in izdelkov - izbrana kakovost,
Interne Kennung: 521099
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15500000 Molkereierzeugnisse
Los: LOT-0010
Titel: Eko mleko in izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega mleka in izdelkov.
Interne Kennung: 521100
Los: LOT-0011
Titel: Siri brez zaščitne folije ali premaza – Izbrana kakovost
Beschreibung: Sukcesivna dobava sirovi brez zaščitne folije ali premaza – Izbrana kakovost
Interne Kennung: 521101
Los: LOT-0012
Titel: Mleko in izdelki brez laktoze
Beschreibung: Sukcesivna dobava Mleka in izdelkov brez laktoze
Interne Kennung: 521102
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15511000 Milch
Los: LOT-0013
Titel: Ovčje mleko in izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ovčjega mleka in izdelkov
Interne Kennung: 521103
Haupteinstufung (cpv): 03331100 Schafsmilch
Los: LOT-0014
Titel: Sveže meso
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežega mesa
Interne Kennung: 521104
Haupteinstufung (cpv): 15110000 Fleisch
Los: LOT-0015
Titel: Mesni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava mesnih izdelkov
Interne Kennung: 521105
Haupteinstufung (cpv): 15130000 Fleischerzeugnisse
Los: LOT-0016
Titel: Nojevo meso
Beschreibung: SUKCESIVNA DOBAVA NOJEVEGA MESA
Interne Kennung: 521106
Haupteinstufung (cpv): 15119000 Verschiedenes Fleisch
Los: LOT-0017
Titel: Ekološko meso in izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ekološkega mesa in izdelkov
Interne Kennung: 521107
Los: LOT-0018
Titel: Meso in izdelki, izbrana kakovost - POREKLO SLOVENIJA
Beschreibung: Sukcesivna dobava mesa in izdelkov - izbrana kakovost
Interne Kennung: 521108
Los: LOT-0019
Titel: Perutninsko meso in izdelki - izbrana kakovost
Beschreibung: Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov - izbrana kakovost
Interne Kennung: 521109
Los: LOT-0020
Titel: Jajca talne reje in ekološka jajca
Beschreibung: Sukcesivna dobava jajc talna oz. hlevska reja.
Interne Kennung: 521110
Haupteinstufung (cpv): 03142500 Eier
Los: LOT-0021
Titel: Jajca - nojeva
Beschreibung: Sukcesivna dobava nojevih jajc
Interne Kennung: 521111
Los: LOT-0022
Titel: Sveže ribe
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežih rib
Interne Kennung: 521112
Haupteinstufung (cpv): 15119600 Fischfleisch
Los: LOT-0023
Titel: Zamrznjene ribe
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih rib
Interne Kennung: 521113
Haupteinstufung (cpv): 03311000 Fisch
Los: LOT-0024
Titel: konzervirane ribe - samo riba, sol in olje (ne sme vsebovati soje, arašidov, oreščkov)
Beschreibung: Sukcesivna dobava konzerviranih rib
Interne Kennung: 521114
Haupteinstufung (cpv): 15131000 Fleischkonserven und -zubereitungen
Los: LOT-0025
Titel: Svež sadje in zelenjava, stročnice ter Kislo zelje in repa
Beschreibung: Sukcesivna dobava sadja in zelenjave
Interne Kennung: 521115
Haupteinstufung (cpv): 03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
Los: LOT-0026
Titel: Naravno, biološko kisano zelje in repa /brez vseh dodatkov)
Beschreibung: Sukcesivna dobava naravno kisanega zelja in repe
Interne Kennung: 521116
Los: LOT-0027
Titel: Integrirana zelenjava in sadje in izdelki predelani iz drugih shem kakovosti, ki so opredeljene v 69.členu Zakona o kmetijstvu
Beschreibung: Sukcesivna dobava živil iz shem kakovosti
Interne Kennung: 521117
Haupteinstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse
Los: LOT-0028
Titel: Bio sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio sadja in zelenjave
Interne Kennung: 521118
Los: LOT-0029
Titel: Suho sadje (obvezno brez žvepla in ostalih konzervansov)*, orešćki in semena
Beschreibung: Sukcesivna dobava suhega sadja
Interne Kennung: 521119
Haupteinstufung (cpv): 15332000 Verarbeitungserzeugnisse aus Obst und Nüssen
Los: LOT-0030
Titel: Očiščena/olupljena zelenjava in sadje
Beschreibung: Sukcesivna dobava oluščene in očiščene zelenjave
Interne Kennung: 521120
Haupteinstufung (cpv): 03220000 Gemüse, Obst und Schalenfrüchte
Los: LOT-0031
Titel: Zamrznjeno sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjeneda sadja in zelenjave
Interne Kennung: 521121
Los: LOT-0032
Titel: Zamrznjena bio zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjene bio zelenjave
Interne Kennung: 521122
Los: LOT-0033
Titel: Olja in kisi
Beschreibung: Suksevna dobava olja in kisov
Interne Kennung: 521123
Haupteinstufung (cpv): 15411200 Kochfett
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
Los: LOT-0034
Titel: Marmelade in džemi (brez žvepla in ostalih dodatkov) - sadni delež min 55 %
Beschreibung: Sukcesivna dobava marmelad in dzemov
Interne Kennung: 521124
Los: LOT-0035
Titel: Zeliščni čaji (sestava samo zelišča) in ostali čaji
Beschreibung: Sukcesivna dobava čajev
Interne Kennung: 521125
Los: LOT-0036
Titel: Začimbe
Beschreibung: Sukcesivna dobava začimb
Interne Kennung: 521126
Los: LOT-0037
Titel: Konzervirano sadje in zelenjava
Beschreibung: Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave
Interne Kennung: 521127
Los: LOT-0038
Titel: Konzervirano sadje in zelenjava iz ekoloških surovin
Beschreibung: Sukcesivna dobava Konzerviranega sadja in zelenjave iz ekoloških surovin
Interne Kennung: 521128
Los: LOT-0039
Titel: Kosmiči in granole
Beschreibung: Sukcesivna dobva kosmičev in granul
Interne Kennung: 521129
Los: LOT-0040
Titel: Namazi različni
Beschreibung: Sukcesivna dobava namazev
Interne Kennung: 521130
Los: LOT-0041
Titel: Ostalo prehrambeno blago
Beschreibung: Sukcesivna dobava ostalega prehrambenega blaga
Interne Kennung: 521131
Los: LOT-0042
Titel: Ostali ekološki izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ostalih ekloških izdelkov.
Interne Kennung: 521132
Los: LOT-0043
Titel: Sokovi, nektarji, voda in žitne rezine
Beschreibung: Sukcesivna dobava sokov
Interne Kennung: 521133
Los: LOT-0044
Titel: Sirupi za avtomat
Beschreibung: Sukcesivna dobava sirupov za avtomat
Interne Kennung: 521134
Los: LOT-0045
Titel: Sirupi
Beschreibung: Sukcesivna dobava sirupov,
Interne Kennung: 521135
Los: LOT-0046
Titel: Moke, kaše in kosmiči
Beschreibung: Sukcesivna dobava mok, kaš in kosmičev
Interne Kennung: 521136
Haupteinstufung (cpv): 15612000 Getreidemehl oder pflanzliches Mehl und zugehörige Erzeugnisse
Los: LOT-0047
Titel: Testenine
Beschreibung: Sukcesivna dobava testenin
Interne Kennung: 521137
Haupteinstufung (cpv): 15851100 Ungekochte Teigwaren
Los: LOT-0048
Titel: Sveže testo
Beschreibung: Sukcesivna dobava svežega testa
Interne Kennung: 521138
Los: LOT-0049
Titel: Kruh in pekovski izdelki - izbira po artiklih
Beschreibung: Sukcesivna dobava kruha in pekovskih izdelkov
Interne Kennung: 521139
Haupteinstufung (cpv): 15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
Los: LOT-0050
Titel: Sladko in slano pecivo
Beschreibung: Sukcesivna dobava peciva
Interne Kennung: 521140
Los: LOT-0051
Titel: Kruh in pekovski izdelki ročno izdelani
Beschreibung: Sukcesivna dobava ročno izdelanega kruha
Interne Kennung: 521141
Haupteinstufung (cpv): 15811100 Brot
Los: LOT-0052
Titel: Slaščice
Beschreibung: Sukcesivna dobava slaščic
Interne Kennung: 521142
Los: LOT-0053
Titel: Bio kruh, keksi sladice
Beschreibung: Sukcesivna dobava bio kruha in peciva
Interne Kennung: 521143
Los: LOT-0054
Titel: Ostali pekovski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava ostalih pekovskih izdelkov
Interne Kennung: 521144
Los: LOT-0055
Titel: Pakirani pekovski izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava pakiranih pekovskih izdelkov
Interne Kennung: 521145
Los: LOT-0056
Titel: Zamrznjeni izdelki
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov
Interne Kennung: 521146
Los: LOT-0057
Titel: Zamrznjeni izdelki, ročno izdelani
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih ročno izdelanih izdelkih
Interne Kennung: 521147
Haupteinstufung (cpv): 15613300 Nahrungsmittel aus Getreide
Los: LOT-0058
Titel: Zamrznjene slaščice
Beschreibung: Sukcesivna dobava zamrznjenih slaščic
Interne Kennung: 521148