2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych oraz odbiór i złomowanie wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa tablic rejestracyjnych, zgodnie z: a) przepisami ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz. U. z 2024 r. poz. 1251), b) rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 08 listopada 2024 r. sprawie rejestracji i oznaczania pojazdów, wymagań dla tablic rejestracyjnych oraz wzorów innych dokumentów związanych z rejestracją pojazdów (Dz. U. z 2024 r., poz. 1709) jak również rozporządzenia Ministra Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej z dnia 2 maja 2012 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych (t.j. Dz.U z 2022 r., poz. 1885 ze zm.), c) rozporządzeniem Ministra infrastruktury z dnia 12 marca 2019 r. w sprawie warunków produkcji i sposobu dystrybucji profesjonalnych tablic rejestracyjnych i znaków legalizacyjnych oraz trybu legalizacji profesjonalnych tablic rejestracyjnych (Dz.U.2019 r. poz. 547), d) normami lub specyfikacjami technicznymi, o których mowa w ustawie z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (t.j. Dz. U. z 2023 r., poz. 215) potwierdzonymi certyfikatami dotyczącymi zgodności tablic rejestracyjnych lub materiałów służących do ich produkcji z warunkami technicznymi. oraz odbiór i złomowanie wycofanych z użytku tablic rejestracyjnych, W przypadku zmiany powyższych przepisów w trakcie trwania umowy Wykonawca będzie obowiązany wykonać tablice rejestracyjne zgodnie z przepisami obowiązującymi na dzień złożenia przez Zamawiającego zamówienia na dostawę tablic rejestracyjnych. 2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został umieszczony w SWZ Rozdział nr 2.
Interne Kennung: BZP.271.28.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert wynosi 30 dni, gdyż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1 ustawy pzp.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w języku polskim, przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy eZamawiający, która jest dostępna pod adresem, o którym mowa w Rozdziale 1 pkt 3 SWZ. 2. Korzystanie z Platformy eZamawiający jest bezpłatne. 3. W przedmiotowym postępowaniu Zamawiający wymaga przekazywania sobie przez strony postępowania oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji za pośrednictwem Platformy, poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji. 4. W przypadkach uniemożliwiających komunikację Zamawiającego i Wykonawcy za pośrednictwem Platformy (np. na skutek awarii), Zamawiający dopuszcza komunikację za pomocą poczty elektronicznej na adres e-mail: wioleta.maj-stopczynska@gdansk.gda.pl (nie dotyczy składania ofert!). 5. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia lub informacje, które wpłyną do Zamawiającego, uważa się za dokumenty złożone w terminie, jeśli ich czytelna treść dotrze do Zamawiającego przed upływem tego terminu. Za datę wpływu oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji przyjmuje się datę ich wpływu na Platformę. 6. Ogólne zasady korzystania z Platformy, z zastrzeżeniem pkt 10 niniejszego Rozdziału; 6.1. zgłoszenie do postępowania wymaga zalogowania Wykonawcy do Systemu na subdomenie Gmina Miasta Gdańska- Urząd Miejski w Gdańsku; https://umg-ezamawiajacy.gdansk.gda.pl lub https://oneplace.marketplanet.pl . 6.2. Wykonawca po wybraniu opcji „przystąp do postępowania” zostanie przekierowany do strony https://oneplace.marketplanet.pl , gdzie zostanie powiadomiony o możliwości zalogowania lub do założenia bezpłatnego konta. Wykonawca zakłada konto wykonując kroki procesu rejestracyjnego; podaje adres e-mail, ustanawia hasło, następnie powtarza hasło, wpisuje kod z obrazka, akceptuje regulamin, klika polecenie „zarejestruj się”. 6.3. Rejestracja konta następuje poprzez: 6.3.1. kontakt z numerem telefonu podanym w potwierdzeniu lub 6.3.2. jeżeli użytkownik nie skontaktuje się telefonicznie konto zostanie aktywowane w ciągu maksymalnie 6 godzin roboczych 6.4. Po założeniu konta Wykonawca ma możliwość złożenia Oferty w postępowaniu. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w szczególności zawiadomienia oraz informacje, przekazywane są przy użyciu środków komunikacji elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej. Za datę przekazania zaświadczeń oraz informacji przyjmuje się datę ich wysłania poprzez kafelek „Wiadomości” kierujący do modułu korespondencji. 7. Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego z wnioskiem o wyjaśnienie treści SWZ. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy Zakupowej przez: 7.1. Akcję „Zadaj pytanie” (przed przystąpieniem do postępowania). W celu zadania pytania Zamawiającemu, Wykonawca klika lewym przyciskiem myszy klawisz ZADAJ PYTANIE. Powoduje to otwarcie okna, w którym należy uzupełnić dane Wykonawcy tj. Nazwę i adres e-mail, temat oraz treść/przedmiot pytania, po wypełnieniu wskazanych pól wraz z wymaganym kodem weryfikującym z obrazka Wykonawca klika akcję POTWIERDŹ, wykonawca uzyskuje potwierdzenie wysłania pytania poprzez komunikat systemowy "Pytanie wysłane". 7.2. Kafel „Wiadomości” (po przystąpieniu do postępowania) dostępny w postępowaniu. W celu wysłania wiadomości do Zamawiającego klika na akcję „Utwórz nową wiadomość” wypełnia temat oraz treść/przedmiot pytania, a następnie klika akcję „Wyślij”. 8. Zamawiający informuje, iż w przypadku jakichkolwiek wątpliwości związanych z zasadami korzystania z Platformy, Wykonawca winien skontaktować się z dostawcą rozwiązania teleinformatycznego Platformy eZamawiający, tel. +48 22 257 22 23 (infolinia dostępna w dni robocze, w godzinach 9.00-17.00) e-mail: oneplace@marketplanet.pl. 9. Warunki udziału w postępowaniu oraz przesłanki wykluczenia zostały wskazane w SWZ. Pozostałe informacje o sposobie komunikacji w postępowaniu między zamawiającym a wykonawcą zostały opisane w Rozdziale 7 SWZ. Dokumenty składane wraz z ofertą zostały opisane w Rozdziale 5 SWZ. W przypadku, gdy Wykonawcę reprezentuje pełnomocnik, do oferty musi być załączone pełnomocnictwo z określeniem jego zakresu. Pełnomocnictwo winno być złożone w formie określonej w Rozdziale 6 SWZ. Zgodnie z art. 139 Pzp Zamawiający przewiduje możliwość zastosowania „procedury odwróconej”, tj. możliwość dokonania najpierw badania i oceny ofert, a następnie dokonania kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14721000 Aluminium
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30195000 Tafeln
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (OPZ) został umieszczony w SWZ Rozdział nr 2, gdzie opisano szczegółowo rodzaje i ilości tablic. Główne rodzaje tablic rejestracyjnych to: 10 Tablice samochodowe jednorzędowe i dwurzędowe 20 Tablice motocyklowe 30 Tablice motorowerowe 40 Tablice indywidualne, dodatkowe i wtórniki tablic, tablice dla pojazdu elektrycznego albo pojazdu napędzanego wodorem 2.TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA – 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.