2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy” wskazanych w opisie przedmiotu zamówienia, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania. Zamawiający, zgodnie z art. 139 ust. 1 ustawy Pzp najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 12 miesięczny okres realizacji umowy rozpoczyna się od dnia 01.09.2026 r. a kończy 31.08.2027 r. Informacje, które nie znajdują się w ogłoszeniu (nie ma przewidzianych pól dla takich informacji) znajdują się w SWZ i w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: WIR.271.1.6.2026.MKU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy.”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Miejskiej Hrubieszów, na których zamieszkują mieszkańcy” wskazanych w opisie zamówienia, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów przygotowania do ponownego użycia i recyklingu, poziomu składowania odpadów komunalnych i odpadów pochodzących z przetwarzania odpadów komunalnych odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, w okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu Wykonawcy usług. 1) Zamówienia te będą polegały na powtórzeniu podobnych usług do usług stanowiących przedmiot zamówienia podstawowego, w szczególności na: a) sukcesywnym odbieraniu i zagospodarowaniu (w tym odzysku i unieszkodliwianiu) dodatkowych mas odpadów komunalnych z nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Miejskiej Hrubieszów, b) rozszerzeniu częstotliwości odbioru poszczególnych frakcji odpadów, jeśli nastąpi taka konieczność, c) podstawianiu i obsłudze dodatkowych pojemników lub worków do zbiórki odpadów. 2) Zakres zamówień podobnych nie przekroczy 50% wartości zamówienia podstawowego a wartość ta została uwzględniona w całkowitej wartości zamówienia. 3) Warunki, na jakich zostaną udzielone zamówienia podobne, będą analogiczne do warunków realizacji zamówienia podstawowego. Rozliczenie usług nastąpi na podstawie cen jednostkowych (stawek za 1 Mg odebranych i zagospodarowanych odpadów lub stawek ryczałtowych) określonych w ofercie Wykonawcy dla zamówienia podstawowego, z uwzględnieniem ewentualnej waloryzacji, o której mowa w projektowanych postanowieniach umowy. 4) Zamówienie podobne zostanie udzielone w trybie zamówienia z wolnej ręki, po uzyskaniu dodatkowych środków finansowych na ten cel, po przeprowadzeniu negocjacji z Wykonawcą i zawarciu odrębnej umowy. Zamawiający nie jest zobowiązany do udzielenia tych zamówień
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: WIR.271.1.6.2026.MKU
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
Additional classification (cpv): 90533000 Waste-tip management services, 90512000 Refuse transport services, 90513100 Household-refuse disposal services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options: