511509-2026 - Wettbewerb
Polen – Orthopädische Implantate – Dostawa implantów ortopedycznych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa implantów ortopedycznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa implantów ortopedycznych Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie. 2. Opis, wielkość i zakres przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 7 do SWZ. 1) Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na 11 części (pakiety od 1 do 11), zgodnie z opisem zamieszczonym w Rozdziale XXIII SWZ. 2) Oferowany w postępowaniu przedmiot zamówienia posiada wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym deklaracje zgodności, jest zgodny z normami obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, spełnia wymagania określone w ustawie z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych oraz wymagane przepisami nadrzędnymi dopuszczenia do obrotu i używania 3) Pozostałe wymagania dotyczące realizacji zamówienia oraz zasady współpracy między zamawiającym a wykonawcą określają projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiące Załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: GZP.3800.48.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Przesłanką skrócenia terminu składania ofert jest pilna potrzeba udzielenia zamówienia. Skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Wiąże się z koniecznością szybkiego działania ze strony zamawiającego w celu zabezpieczenia potrzeb szpitala wraz z upływem terminu aktualnie obowiązujących umów. Zamawiający jest podmiotem leczniczym, a dostawy implantów są bardzo istotne z punktu widzenia działalności szpitala jaką jest hospitalizacja pacjentów i zachowania ciągłości świadczenia dostaw. Ustalenie ostatecznych warunków dla nowego przetargu wymagało wypracowania określonych rozwiązań, z uwzględnieniem nowych okoliczności. Aneksowanie obecnych umów ze względu na wykorzystany w większości asortyment mogą być niewystarczające i istnieje zagrożenie związane z zabezpieczeniem bieżących potrzeb oddziału.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 1 - Elementy zużywalne do posiadanej wieży artroskopowej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są elementy zużywalne do posiadanej wieży artroskopowej - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 2 - Punch artroskopowy bezpinowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest punch artroskopowy bezpinowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 2
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 3 - Dren napływowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dren napływowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 3
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 4 - Polimerowa nić
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest polimerowa nić - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 4
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 5 - Implanty do zespoleń kości ręki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są implanty do zespoleń kości ręki - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 5
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 6 - Stapler skórny jednorazowy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest stapler skórny jednorazowy - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 7 - Nić ortopedyczna i super mocny szew
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest nić ortopedyczna i super mocny szew - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 7
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 8 - Wiertła kostne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wiertła kostne - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 8
Los: LOT-0033
Titel: Pakiet nr 9 - Wiertła
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są wiertła - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 9
Los: LOT-0037
Titel: Pakiet nr 10 - Mocna niewchłanialna nić
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest mocna niewchłanialna nić - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 10
Los: LOT-0038
Titel: Pakiet nr 11 - Tytanowa płyta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest tytanowa płyta - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia według załącznika nr 7 do SWZ
Interne Kennung: Pakiet nr 11