2. Verfahren
Verfahren
Titel: POŘÍZENÍ VYBAVENÍ IT A ZASÍŤOVÁNÍ UČEBEN
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka IT technologií (PC, tiskárny, scannery, aj.), elektroinstalace, vybavení učeben (robotické systémy a 3D tisk) a zajištění konektivity učeben ve školské organizaci Vítkovická střední průmyslová škola. Zakázka je vzhledem k rozsahu rozdělena do 5 dílčích plnění Podrobný popis je obsažen v Příloze č. 3 Technická specifikace předmětu plnění. Technické parametry plnění jsou pro lepší orientaci rozděleny do jednotlivých XLS souborů a označeny názvy dílčích plnění.
Interne Kennung: POŘÍZENÍ VYBAVENÍ IT A ZASÍŤOVÁNÍ UČEBEN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur, 30232100 Drucker und Plotter, 42992000 Elektrogeräte für besondere Zwecke, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 32424000 Netzwerkinfrastruktur
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: CHYTRÁ ELEKTROINSTALACE
Beschreibung: dodávka chytré elektroinstalace (světelná tabule) - podrobný rozbor a popis je součástí technické specifikace tohoto dílčího plnění
Interne Kennung: 4. dílčí plnění
Haupteinstufung (cpv): 42992000 Elektrogeräte für besondere Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen
Los: LOT-0005
Titel: KONEKTIVITA
Beschreibung: Zajištění konektivity učeben
Interne Kennung: 5. dílčí plnění
Haupteinstufung (cpv): 32424000 Netzwerkinfrastruktur
Los: LOT-0003
Titel: ROBOTIZACE
Beschreibung: dodávka zařízení do učebny robotiky
Interne Kennung: 3. dílčí plnění
Los: LOT-0002
Titel: 3D TISK
Beschreibung: dodávka zařízení do učebny 3D
Interne Kennung: 2. dílčí plnění
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
Los: LOT-0001
Titel: IT TECHNOLOGIE aj.
Beschreibung: dodávka IT technologií (PC, tiskárny, scannery, aj.)
Interne Kennung: 1. dílčí plnění