2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi polegającej na odbieraniu i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta Wysokie Mazowieckie w okresie od 1 stycznia 2026 roku do 31 grudnia 2027 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór odpadów komunalnych z terenu Miasta Wysokie Mazowieckie od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz ich zagospodarowanie. Przewidywana ilość wytworzonych odpadów komunalnych, którą trzeba będzie odebrać i zagospodarować w okresie objętym przetargiem została określona w SWZ
Interne Kennung: MK.271.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001