See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizacja linii sortowniczej w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnego projektu technologicznego dla modernizacji i rozbudowy linii technologicznej wraz z dostawą i montażem maszyn w istniejącej hali przeznaczonej do sortowania odpadów komunalnych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Toruniu
Interne Kennung: MSOR/ZP-9/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42990000 Diverse Maschinen und Geräte für besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001