See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych szpitala - rozszerzona integracja AD z AMMS w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Dostawa, wdrożenie i uruchomienie kompletnego systemu informatycznego - rozszerzona integracja AD z AMMS
Beschreibung: Integracja i rozbudowa systemów informatycznych szpitala - rozszerzona integracja AD z AMMS w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). Dostawa, wdrożenie i uruchomienie kompletnego systemu informatycznego - rozszerzona integracja AD z AMMS
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001