2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukce toalet MPSV – Na Poříčním právu 1 a Podskalská 19
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je rekonstrukce sociálních zařízení (WC muži, WC ženy, sprchy a bezbariérových WC) včetně opravy ZTI v objektech Ministerstva práce a sociálních věcí – budova Na Poříčním právu 1 a Podskalská 19. Součástí plnění jsou zejména: • výměna vnitřního stoupacího potrubí gravitační splaškové kanalizace • výměna dveří, • výměna obkladů, • výměna dlažeb, • výměna zařizovacích předmětů vč. vodovodních baterií • dodávka a montáž vybavení hygienických místností (sprchy, wc + předsíňky). • související úpravy stavebních konstrukcí, povrchů, instalací ZTI, VZT a elektro • uvedení dotčených místností do plně funkčního a provozuschopného stavu. Detailní technické požadavky na plnění této veřejné zakázky jsou dále popsány v Příloze B zadávací dokumentace, kterou tvoří návrh Smlouvy.
Interne Kennung: VZ 21/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: V souladu se ZZVZ - podlimitní režim.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453100 Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45330000 Installateurarbeiten, 45332400 Installation von Sanitäreinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001