2. Verfahren
Verfahren
Titel: Bufferherstel in stikstofarme bossen
Beschreibung: Het onderzoek sluit aan op twee van de zes aangrijpingspunten uit het ecologisch assessment. 1) Verminderen input van nutriënten, waaronder stikstof, chemische stoffen en herstel van opgelopen schade. De buffering leidt tot een betere stikstofafvoer en minder zuurschade. 2) Herstel van de biotische kwaliteit. Het onderzoek richt zich op de nog bestaande hotspots van biodiversiteit in de verzuurde en vermeste bossen. Voor het onderzoek is maximaal €100.000 incl. btw (€82.644,63 excl. btw) beschikbaar.
Interne Kennung: UPN-2025-022-DZ-NZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1