See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyłonienie projektanta zadania pn.: „Budowa międzygminnego ujęcia wody w Kodrąbku wraz ze stacją uzdatniania wody na potrzeby Gminy Wolin oraz magistralnymi sieciami wodociągowymi z ujęcia wody do Wolina, Międzyzdrojów i Świnoujścia”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie międzygminnego ujęcia wody w Kodrąbku wraz ze stacją uzdatniania wody na potrzeby Gminy Wolin oraz magistralnymi sieciami wodociągowymi z ujęcia wody do Wolina, Międzyzdrojów i Świnoujścia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: . Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie międzygminnego ujęcia wody w Kodrąbku wraz ze stacją uzdatniania wody na potrzeby Gminy Wolin oraz magistralnymi sieciami wodociągowymi z ujęcia wody do Wolina, Międzyzdrojów i Świnoujścia 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ.