511692-2026 - Ergebnis
Tschechien – Bereitstellung von Software – Globální podpora systému Dalet
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelGlobální podpora systému Dalet
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je zajištění poskytování podpory softwaru DALET v aktuální verzi v rozsahu dle standartních podmínek licenční smlouvy a standartních podmínek smlouvy na podpory (SLA - Software Licence Agreement a Dalet Care), v množstevním rozsahu dle aktuálního počtu provozovaných licencí a modulů, které v minulých obdobích zadavatel zakoupil a provozuje.
Interne KennungVZ15/2025
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo poptat nové služby v hodnotě 322.130,- EUR (slovy: tři sta dvacet dva tisíc sto třicet eur) bez DPH. Tyto nové služby zadavatel blíže vymezuje jako: • poptání dalšího počtu licencí zadavatele nad rámec počtů uvedených dle přílohy č. 3 této ZD; • pořízení nových licencí, které zadavatel aktuálně nemá dle přílohy č. 3 této ZD.