2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja i doposażenie Targowiska Miejskiego – remont istniejących stołów, wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych”
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia: Modernizacja i doposażenie targowiska miejskiego obejmująca remont istniejących stołów, wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych na targowisku miejskim zlokalizowanym przy ul. Kraszewskiego – dz. nr ewid. 555 obręb 4 m. Dębica. Zamówienie podzielone jest na dwie części: Część 1 : Remont istniejących stołów Zakres prac związanych z remontem istniejących stołów obejmuje m. in.: 1) Odkręcenie stołów od podłoża 2) Odkręcenie blatów z HPL 3) Wypiaskowanie ram stołów z farby 4) Przymocowanie do wszystkich stołów do nogi stołu (od strony sprzedawcy) zawiasów z ramionami wychyłowymi oraz konstrukcję kosza na śmieci (111 sztuk) 5) Ocynkowanie całych ram stołów wraz z mocowaniem koszy 6) Dla wersji stołów ze stałym blatem po ocynkowaniu należy przykręcić blat z HPL oraz przykleić na wierzchu blachę nierdzewną z rantem (61 sztuk stołów z blatem stałym, w tym 55 stołów z blatem 2x1m i 6 stołów z blatem 1x1m); 7) Dla wersji stołów z blatem uchylnym wykonanie dodatkowej ramy wychyłowej z kątowników wraz z wychyłową ramą podpórki , skrócenie nóg stołów (46 sztuk stołów z blatem wychyłowym, w tym 42 stoły o wym. 2x1m i 4 stoły o wym. 1x1m; 8) Ponowny montaż stołów w miejscu przeznaczenia na targowisku 9) Wszystkie inne niezbędne prace i czynności, niewymienione powyżej o ile okażą się niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia Dane dotyczące stołów : - ilość stołów do demontażu : 111 sztuk - ilość stołów z blatem wychyłowym : 46 sztuk w tym 42 stoły o wym. 2000x1000mm i 4 stoły o wymiarze 1000x1000mm - ilość stołów z blatem stałym : 61 w tym o wymiarze 1000x1000mm : 6 sztuk w tym o wymiarze 1000x2000mm : 55 sztuki Część 2: Wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych Zakres prac związanych z wykonaniem i montażem regałów wystawienniczych obejmuje m.in.: 1) Wykonanie regałów wystawienniczych bez zadaszenia (Typ -1 i Typ- 2) - regały zlokalizowane na stanowiskach wewnętrznych placu; a) Regały o szerokościach 1000mm i 2000mm; wysokość regałów około 2348mm; głębokość regałów : około 771mm; b) Rama regałów ze spawanych elementów z rur prostokątnych i kwadratowych; każdy regał wyposażony w 3 półki ustawione pod kątem 22° pokryte blachą stalową, perforowaną, antypoślizgową, mocowaną do ram za pomocą nitów; odpowiednio stężone; c) Ocynkowanie konstrukcji regałów po spawaniu d) Mocowanie do kostki brukowej za pomocą kotew stalowych 2) Wykonanie regałów wystawienniczych z zadaszeniem (Typ-3, Typ-4) - regały zlokalizowane na stanowiskach zewnętrznych placu a) Regały o szerokościach 1000mm i 2000mm; wysokość regałów do skraju okapu około 2658mm; głębokość regałów : około 771mm; b) Rama regałów ze spawanych elementów z rur prostokątnych i kwadratowych; każdy regał posiada 3 półki ustawione pod kątem 22° pokryte blachą stalową, perforowaną, antypoślizgową , mocowaną do ram za pomocą nitów; odpowiednio stężone ; c) Zadaszenie pod kątem 22°, pokryte poliwęglanem litym o gr. 5mm, mocowanym za pomocą listew dociskowych aluminiowych z uszczelkami; na końcu zadaszenia mocowana rynna ø110mm PCV w kolorze szarym, ze spadkiem 0,5%; d) Tylna ściana regałów pokryta systemowymi lamelami (żaluzje przeciwdeszczowe) z zastosowaniem kształtek dystansowych z PCV; e) Ocynkowanie konstrukcji po spawaniu f) Przestrzenie międzyregałowe skręcać ryglami z rur prostokątnych (łączenia śrubowe), długość rygli dopasować do rozstawu stołów g) Regały mocować do kostki brukowej za pomocą kotew stalowych h) Wszystkie inne niezbędne prace i czynności, niewymienione powyżej o ile okażą się niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia Dane dotyczące regałów : - wysokość : od 2348mm do 2658mm - szerokość : 1000mm, 2000mm - głębokość : 771mm W tym : - ilość regałów bez zadaszenia o szerokości 1000mm : 12 sztuk (typ 2) - ilość regałów bez zadaszenia o szerokości 2000mm : 58 sztuk (typ 1) - ilość regałów z zadaszeniem o szerokości 1000mm : 1 sztuka (typ 4) - ilość regałów z zadaszeniem o szerokości 2000mm : 26 sztuk (typ 3) Uwaga: Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ
Interne Kennung: BZP.271.44.2026.MKa
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141100 Schränke und Regale
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen, 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln, 39121200 Tische, 45262670 Metallbauarbeiten, 45262680 Schweißarbeiten, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 : Remont istniejących stołów
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Modernizacja i doposażenie targowiska miejskiego obejmująca remont istniejących stołów, wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych na targowisku miejskim zlokalizowanym przy ul. Kraszewskiego – dz. nr ewid. 555 obręb 4 m. Dębica. Zamówienie podzielone jest na dwie części: Część 1 : Remont istniejących stołów Zakres prac związanych z remontem istniejących stołów obejmuje m. in.: 1) Odkręcenie stołów od podłoża 2) Odkręcenie blatów z HPL 3) Wypiaskowanie ram stołów z farby 4) Przymocowanie do wszystkich stołów do nogi stołu (od strony sprzedawcy) zawiasów z ramionami wychyłowymi oraz konstrukcję kosza na śmieci (111 sztuk) 5) Ocynkowanie całych ram stołów wraz z mocowaniem koszy 6) Dla wersji stołów ze stałym blatem po ocynkowaniu należy przykręcić blat z HPL oraz przykleić na wierzchu blachę nierdzewną z rantem (61 sztuk stołów z blatem stałym, w tym 55 stołów z blatem 2x1m i 6 stołów z blatem 1x1m); 7) Dla wersji stołów z blatem uchylnym wykonanie dodatkowej ramy wychyłowej z kątowników wraz z wychyłową ramą podpórki , skrócenie nóg stołów (46 sztuk stołów z blatem wychyłowym, w tym 42 stoły o wym. 2x1m i 4 stoły o wym. 1x1m; 8) Ponowny montaż stołów w miejscu przeznaczenia na targowisku 9) Wszystkie inne niezbędne prace i czynności, niewymienione powyżej o ile okażą się niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia Dane dotyczące stołów : - ilość stołów do demontażu : 111 sztuk - ilość stołów z blatem wychyłowym : 46 sztuk w tym 42 stoły o wym. 2000x1000mm i 4 stoły o wymiarze 1000x1000mm - ilość stołów z blatem stałym : 61 w tym o wymiarze 1000x1000mm : 6 sztuk w tym o wymiarze 1000x2000mm : 55 sztuki Uwaga: Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ
Interne Kennung: Część 1 : Remont istniejących stołów
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50850000 Reparatur und Wartung von Möbeln
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39121200 Tische, 45262670 Metallbauarbeiten, 45262680 Schweißarbeiten, 45442190 Farbabbeizungsarbeiten, 45442200 Auftrag von Korrosionsschutzschichten
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Modernizacja i doposażenie targowiska miejskiego obejmująca remont istniejących stołów, wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych na targowisku miejskim zlokalizowanym przy ul. Kraszewskiego – dz. nr ewid. 555 obręb 4 m. Dębica. Zamówienie podzielone jest na dwie części: Część 2: Wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych Zakres prac związanych z wykonaniem i montażem regałów wystawienniczych obejmuje m.in.: 1) Wykonanie regałów wystawienniczych bez zadaszenia (Typ -1 i Typ- 2) - regały zlokalizowane na stanowiskach wewnętrznych placu; a) Regały o szerokościach 1000mm i 2000mm; wysokość regałów około 2348mm; głębokość regałów : około 771mm; b) Rama regałów ze spawanych elementów z rur prostokątnych i kwadratowych; każdy regał wyposażony w 3 półki ustawione pod kątem 22° pokryte blachą stalową, perforowaną, antypoślizgową, mocowaną do ram za pomocą nitów; odpowiednio stężone; c) Ocynkowanie konstrukcji regałów po spawaniu d) Mocowanie do kostki brukowej za pomocą kotew stalowych 2) Wykonanie regałów wystawienniczych z zadaszeniem (Typ-3, Typ-4) - regały zlokalizowane na stanowiskach zewnętrznych placu a) Regały o szerokościach 1000mm i 2000mm; wysokość regałów do skraju okapu około 2658mm; głębokość regałów : około 771mm; b) Rama regałów ze spawanych elementów z rur prostokątnych i kwadratowych; każdy regał posiada 3 półki ustawione pod kątem 22° pokryte blachą stalową, perforowaną, antypoślizgową , mocowaną do ram za pomocą nitów; odpowiednio stężone ; c) Zadaszenie pod kątem 22°, pokryte poliwęglanem litym o gr. 5mm, mocowanym za pomocą listew dociskowych aluminiowych z uszczelkami; na końcu zadaszenia mocowana rynna ø110mm PCV w kolorze szarym, ze spadkiem 0,5%; d) Tylna ściana regałów pokryta systemowymi lamelami (żaluzje przeciwdeszczowe) z zastosowaniem kształtek dystansowych z PCV; e) Ocynkowanie konstrukcji po spawaniu f) Przestrzenie międzyregałowe skręcać ryglami z rur prostokątnych (łączenia śrubowe), długość rygli dopasować do rozstawu stołów g) Regały mocować do kostki brukowej za pomocą kotew stalowych h) Wszystkie inne niezbędne prace i czynności, niewymienione powyżej o ile okażą się niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia Dane dotyczące regałów : - wysokość : od 2348mm do 2658mm - szerokość : 1000mm, 2000mm - głębokość : 771mm W tym : - ilość regałów bez zadaszenia o szerokości 1000mm : 12 sztuk (typ 2) - ilość regałów bez zadaszenia o szerokości 2000mm : 58 sztuk (typ 1) - ilość regałów z zadaszeniem o szerokości 1000mm : 1 sztuka (typ 4) - ilość regałów z zadaszeniem o szerokości 2000mm : 26 sztuk (typ 3) Uwaga: Pełny opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji wskazanej w OPZ Sekcja B SWZ
Interne Kennung: Część 2: Wykonanie i montaż nowych regałów wystawienniczych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44212320 Diverse Konstruktionen, 45262680 Schweißarbeiten