See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa endoprotez i wyrobów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku
Beschreibung: Dostawa endoprotez i wyrobów ortopedycznych wraz z użyczeniem instrumentarium do Szpitala Powiatowego im. PCK w Nisku. Szczegółowy opis, zakres i wielkość przedmiotu zamówienia zawiera zawiera załącznik nr 1 do SWZ. Pozostałe warunki zamówienia określone zostały w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 310116-2026
Interne Kennung: Z.II.260.020.Zp.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33183100 Orthopädische Implantate
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33183000 Orthopädische Hilfsmittel, 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
5. Los
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 Endoproteza stawu biodrowego bipolarna
Beschreibung: Pakiet nr 11 Endoproteza stawu biodrowego bipolarna
Interne Kennung: Pakiet nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 Endoproteza stawu skokowego
Beschreibung: Pakiet nr 12 Endoproteza stawu skokowego
Interne Kennung: Pakiet nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 Gwoździe do złamań kości piętowej
Beschreibung: Pakiet nr 13 Gwoździe do złamań kości piętowej
Interne Kennung: Pakiet nr 13
Haupteinstufung (cpv): 33141770 Knochenbruchvorrichtungen, Stifte und Platten
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 Endoproteza biodra pierwotna i rewizyjna, endoproteza kolana i endoproteza barku
Beschreibung: Pakiet nr 14 Endoproteza biodra pierwotna i rewizyjna, endoproteza kolana i endoproteza barku
Interne Kennung: Pakiet nr 14
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 Endoproteza bipolarna stawu biodrowego
Beschreibung: Pakiet nr 19 Endoproteza bipolarna stawu biodrowego
Interne Kennung: Pakiet nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 Implanty do zabiegów w obrębie kości piszczelowej
Beschreibung: Pakiet nr 20 Implanty do zabiegów w obrębie kości piszczelowej
Interne Kennung: Pakiet nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 Osteotomia piszczeli i uda
Beschreibung: Pakiet nr 21 Osteotomia piszczeli i uda
Interne Kennung: Pakiet nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 Implanty do zabiegów w obrębie stopy/stawu skokowego/ręki
Beschreibung: Pakiet nr 22 Implanty do zabiegów w obrębie stopy/stawu skokowego/ręki
Interne Kennung: Pakiet nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 Endoprotezy barku cementowane i bezcementowe
Beschreibung: Pakiet nr 23 Endoprotezy barku cementowane i bezcementowe
Interne Kennung: Pakiet nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa
Beschreibung: Pakiet nr 24 Endoproteza stawu kolanowego jednoprzedziałowa
Interne Kennung: Pakiet nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Pakiet nr 25 Płyty do złamań okołoprotezowych
Beschreibung: Pakiet nr 25 Płyty do złamań okołoprotezowych
Interne Kennung: Pakiet nr 25
Los: LOT-0028
Titel: Pakiet nr 28 Implanty do medycyny sportowej
Beschreibung: Pakiet nr 28 Implanty do medycyny sportowej
Interne Kennung: Pakiet nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Pakiet nr 29 Gwoździe i płyty
Beschreibung: Pakiet nr 29 Gwoździe i płyty
Interne Kennung: Pakiet nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Pakiet nr 30 Endoproteza kolana
Beschreibung: Pakiet nr 30 Endoproteza kolana
Interne Kennung: Pakiet nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Pakiet nr 31 Implanty do chirurgii ręki
Beschreibung: Pakiet nr 31 Implanty do chirurgii ręki
Interne Kennung: Pakiet nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Pakiet nr 32 Implanty do rewizji stawów
Beschreibung: Pakiet nr 32 Implanty do rewizji stawów
Interne Kennung: Pakiet nr 32