511739-2025 - Ergebnis
Polen – Teile für Zentrifugen – Dostawa części zamiennych do wirówek górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski, ZG Janina
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa części zamiennych do wirówek górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski, ZG Janina
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wirówek górniczych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A. - ZG Sobieski, ZG Janina.
Vorherige Bekanntmachung300750-2025
Interne KennungPZP/TWD/02002/2025/71/P/AD
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42952000 Teile für Zentrifugen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Wirówka typu EBW 48 - 101LLP.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wirówki typu EBW 48 - 101LLP.
Interne KennungZamówienie nr 1
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Wirówki typu EBR-42 i EBW-42.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wirówek typu EBR-42 i EBW-42.
Interne KennungZamówienie nr 2
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Wirówka typu WOW-1,3.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do wirówki typu WOW-1,3.
Interne KennungZamówienie nr 3