2. Verfahren
Verfahren
Titel: Klimaat adaptief beheer voor behoud van diersoorten in Nederlandse Natura 2000-gebieden
Beschreibung: Het onderzoek sluit aan op het UPN-thema klimaatadaptatie en geeft een eerste antwoord op de Raad-en-daad vraag van provincies: “Wat zijn de effecten van verschillende klimaatscenario's voor het behalen van Natura 2000-doelen?” Voor het onderzoek is maximaal €170.000 incl. btw (€140.495,87 excl. btw) beschikbaar.
Interne Kennung: UPN-2025-020-FA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73000000 Forschungs- und Entwicklungsdienste und zugehörige Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1