2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż magazynów energii do projektu pn.: „Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym w łącznej ilości 566szt. na terenie następujących Gmin: - Gmina Bieliny: 132 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Górno: 151 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Łączna: 39 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Masłów: 119 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Pawłów: 52 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Waśniów: 73 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym Szczegółowy zakres wytycznych projektowych, wykonawczych oraz zakres wymogów technicznych został określony w Programie Funkcjonalno - Użytkowym (dalej „PFU”) - magazyny energii (zał. 11 do SWZ).
Interne Kennung: ZGGŚ-271.ME.11.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31422000 Batteriesätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45311100 Installation von elektrischen Kabeln, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45315300 Stromversorgungsanlagen, 45315600 Niederspannungsarbeiten, 45315700 Installation von Schaltanlagen, 45320000 Abdichtungs- und Dämmarbeiten, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 51112000 Installation von Elektrizitätsverteilungs- und -schalteinrichtungen, 31422000 Batteriesätze, 31430000 Elektrische Akkumulatoren, 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest realizacja projektu pn. „Magazyny energii = lepsze wykorzystanie energii w gminach Związku Gmin Gór Świętokrzyskich”, polegającego na: zaprojektowaniu, uzyskaniu niezbędnych pozwoleń, dostarczeniu i wykonaniu (zamontowaniu) zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym w łącznej ilości 566szt. na terenie następujących Gmin: - Gmina Bieliny: 132 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Górno: 151 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Łączna: 39 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Masłów: 119 zestawów magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Pawłów: 52 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym - Gmina Waśniów: 73 zestawy magazynów energii z falownikiem hybrydowym