511767-2026 - Ergebnis
Rumänien – Teile für Maschinen oder Motoren – Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3
Beschreibung: Acord cadru „Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3” Lotul I, având ca obiect Furnizare consumabile parc auto Lotul II, având ca obiect Furnizare furtune hidraulice Lotul III, având ca obiect Furnizare piese pentru utilaje asfalt Lotul IV, având ca obiect Furnizare piese autoturisme si autoutilitare Lotul V, având ca obiect Furnizare piese necesare pentru utilaje pregatire terasamente Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor este de 18 zile. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificare / informațiilor suplimentare în a 11-a zi înainte de termenul limită stabilit pentru depunerea ofertelor. Cantitatile la care se raporteaza acordul cadru maxim, acordul cadru minim, cel mai mare contract subsecvent si cel mai mic contract subsecvent se regasesc in anexele la caietul de sarcini, anexe ce fac parte componenta din documentatia de atribuire. Autoritatea contractantă își rezervă dreptul de a achiziționa toate produsele în funcție de necesități și bugetul alocat acordului cadru. Durata contractului subsecvent este de la semnarea acestuia de catre ambele parti si pana la indeplinirea tuturor obligatiilor contractuale.
Interne Kennung: 4420465_2022_PAAPD1440808
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42124100 Teile für Maschinen oder Motoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: LOT 1 - Furnizare consumabile parc auto
Beschreibung: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3 - LOT 1 - Furnizare consumabile parc auto - Valoarea celui mai mic contract subsecvent, estimat: 780.752,88 lei fără TVA - Valoarea celui mai mare contract subsecvent, estimat: 2.342.258,63 lei fără TVA - Valoarea minima acord cadru, estimat: 1.561.505,75 lei fără TVA - Valoare maxima acord cadru, estimat : 4.230.695,80 lei fără TVA
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Lotul 2- Furnizare furtune hidraulice
Beschreibung: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3- LOT 2- Furnizare furtune hidraulice - Valoarea celui mai mic contract subsecvent, estimat: 367.692,75 lei fără TVA - Valoarea celui mai mare contract subsecvent, estimat: 1.103.078,25 lei fără TVA - Valoarea minima acord cadru, estimat: 735.385,50 lei fără TVA - Valoare maxima acord cadru, estimat : 1.474.893,22 lei fără TVA
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: LOT 3- Furnizare piese pentru utilaje asfalt
Beschreibung: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3- LOT 3 - Furnizare piese pentru utilaje asfalt - Valoarea celui mai mic contract subsecvent, estimat: 1.675.939,92 lei fără TVA - Valoarea celui mai mare contract subsecvent, estimat: 5.027.819,76 lei fără TVA - Valoarea minima acord cadru, estimat: 3.351.879,84 lei fără TVA - Valoare maxima acord cadru, estimat : 8.274.224,68 lei fără TVA
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: LOT 4- Furnizare piese autoturisme si autoutilitare
Beschreibung: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3- Lotul 4 - Furnizare piese autoturisme si autoutilitare - Valoarea celui mai mic contract subsecvent, estimat: 808.062,17 lei fără TVA - Valoarea celui mai mare contract subsecvent, estimat: 2.424.186,51 lei fără TVA - Valoarea minima acord cadru, estimat: 1.616.124.34 lei fără TVA - Valoare maxima acord cadru, estimat : 4.096.874,55 lei fără TVA
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: LOT 5- Furnizare piese necesare pentru utilaje pregatire terasamente
Beschreibung: Furnizare piese necesare utilajelor si autovehiculelor D.Î.R.D. Sector 3 - LOT 5- Furnizare piese necesare pentru utilaje pregatire terasamente Valoarea celui mai mic contract subsecvent, estimat: 1.353.837,26 lei fără TVA - Valoarea celui mai mare contract subsecvent, estimat: 4.061.511,79 lei fără TVA - Valoarea minima acord cadru, estimat: 2.707.674,53 lei fără TVA - Valoare maxima acord cadru, estimat : 6.846.435,20 lei fără TVA
Interne Kennung: 5