2. Verfahren
Verfahren
Titel: EA Defibrillatoren
Beschreibung: Het Maastricht UMC+ is voornemens een Overeenkomst af te sluiten voor de gefaseerde vervanging van het bestaande bestand aan defibrillatoren binnen het ziekenhuis, inclusief bijbehorende accessoires, verbruiksmaterialen (waaronder defibrillatie-elektroden en batterijen), documentatie, gebruikersinstructie/training en serviceverlening (preventief en correctief onderhoud, storingsafhandeling, updates/upgrades, recalls en levenscyclusondersteuning). De Opdracht heeft betrekking op circa zeventig (70) tot vijfenzeventig (75) defibrillatoren.
Interne Kennung: EA-2025-082
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33182000 Ausrüstung für die Unterstützung der Herzfunktionen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De initiële duur van de Overeenkomst (exclusief de afzonderlijk per aanschaf aan te gaan onderhoudscontracten) bedraagt vier (4) jaar, met de mogelijkheid voor het Maastricht UMC+ om de Overeenkomst te verlengen voor de periode van tweemaal twee (2) jaar.