See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Detaliųjų archeologinių tyrimų ir archeologinių žvalgymų atlikimas Birutės g., Zarasų m. istorinės dalies (unikalus kodas 17126) teritorijoje
Beschreibung: Perkančioji organizacija numato įsigyti detaliųjų archeologinių tyrimų ir archeologinių žvalgymų atlikimo paslaugas Birutės g., Zarasų m. istorinės dalies teritorijoje. Reikalavimai pirkimo objektui nustatyti specialiųjų pirkimo sąlygų 2 priede.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71351914 Archäologische Untersuchungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 0