See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników, kalibratorów, materiałów kontrolnych i zużywalnych do badań laboratoryjnych oraz wynajem analizatorów. Szczegółowy zakres przedmiotowy oraz ilościowy zawarto w dodatku nr 2 do SWZ (załącznik nr 1 do oferty) oraz dodatku nr 4 do SWZ, będącym integralną częścią Specyfikacji Warunków Zamówienia. Zamówienie zostało podzielone na 6 części tzw. pakiety. Obejmujące: Pakiet 1 – Badania biochemiczne, badania ogólne moczu; Pakiet 2 – Badania hematologiczne; Pakiet 3 – Badania koagulologiczne Pakiet 4 – szybkie testy diagnostyczne. Pakiet 5 – Badania gazometryczne Pakiet 6 – Badania hemoglobina glikowana Oferowane wyroby medyczne winny być dopuszczone do obrotu i używania zgodnie z wymaganiami zawartymi m.in. W: 1. Obowiązującej ustawie o wyrobach medycznych, 2. Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/745 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych, zmiany dyrektywy 2001/83/WE, rozporządzenia (WE) nr 178/2002 i rozporządzenia (WE) nr 1223/2009 oraz uchylenia dyrektyw Rady 90/385/EWG i 93/42/EWG. 3. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/746 z dnia 5 kwietnia 2017 r. w sprawie wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro oraz uchylenia dyrektywy 98/79/WE i decyzji Komisji 2010/227/UE
Interne Kennung: ZCM-ZP.270.24.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 1 Część nr:1
Beschreibung: Pakiet 1 – Badania biochemiczne, badania ogólne moczu;
Los: LOT-0002
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 2 Część nr:2
Beschreibung: Pakiet 2 – Badania hematologiczne;
Los: LOT-0003
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 3 Część nr:3
Beschreibung: Pakiet 3 – Badania koagulologiczne
Los: LOT-0004
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 4 Część nr:4
Beschreibung: Pakiet 4 – szybkie testy diagnostyczne
Los: LOT-0005
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 5 Część nr:5
Beschreibung: Pakiet 5 – Badania gazometryczne
Los: LOT-0006
Titel: Dostawy odczynników oraz wynajem analizatorów do badań laboratoryjnych dla Zachodniego Centrum Medycznego Sp. z o.o. w Krośnie Odrz Pakiet 6 Część nr:6
Beschreibung: Pakiet 6 – Badania hemoglobina glikowana