2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania programistycznego
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest dostawa subskrypcji Oprogramowania określonego w pkt 1.3 SOPZ (tabela) lub Oprogramowania równoważnego (parametry równoważności określa SOPZ) na okres 12 miesięcy od dnia odbioru dostawy (aktywacji) subskrypcji Oprogramowania (okres subskrypcyjny) wraz z prawem trwałego (przez czas nie krótszy niż 10 lat) korzystania z Oprogramowania (w wersji co najmniej na dzień zakończenia okresu subskrypcyjnego). Szczegółowy Opis Przedmiotu Umowy zawiera SOPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 713155-2025
Interne Kennung: ZWiDIT.2611.47.2025.545.KZW[EZD-DOTACJA]
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001