See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rekonstrukcija i dogradnja Osnovne škole Novalja
Beschreibung: U sklopu projekta sufinanciranog sredstvima iz Mehanizma za oporavak i otpornost, a temeljem Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz mehanizma za oporavak i otpornost, oznake NPOO.C3.1.R1.-I2.01-V1.0143 "Projekt Rekonstrukcija Osnovne škole A.G. Matoša Novalja“, predmet nabave ovog postupka javne nabave je rekonstrukcija i dogradnja postojeće osnovnoškolske građevine: Osnovne škole A.G. Matoša Novalja na adresi Zeleni put 1, 53291 Novalja (k.č.br. 1783/25, k.o. Novalja).
Interne Kennung: 6/26 JN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214210 Bau von Grundschulen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Predmet nabave je rekonstrukcija i dogradnja postojeće zgrade osnovne škole sa uređenjem okoliša, na adresi Zeleni put 1, 53291 Novalja (k.č.br. 1783/25, k.o. Novalja). Predmet nabave detaljno je opisan u Troškovniku i projektno-tehničkoj dokumentaciji (Glavnom i izvedbenom projektu), koji su sastavni dio ove dokumentacije o nabavi. Radovi se izvode sukladno: 1. Glavnom projektu, zajedničke oznake JH-01/25, iz lipnja 2025. godine, izrađenom od Ureda ovlaštenog arhitekta Jurica Robert Hajdarović Haidar; 2. Građevinskoj dozvoli (KLASA: UP/I-361-03/25-01/000181, URBROJ: 2125-06-02/14-25-0018, od 03.07.2025.) izdanoj od Ličko-senjske županije, Upravnog odjela za prostorno uređenje, graditeljstvo i zaštitu okoliša, Izdvojeno mjesto rada Novalja; 3. Izvedbenom projektu, zajedničke oznake JH-01/25, iz studenog 2025. godine, izrađenom od Ureda ovlaštenog arhitekta Jurica Robert Hajdarović Haidar. Budući da zbog veličine datoteka projektno-tehničku dokumentaciju nije bilo moguće objaviti kroz EOJN sustav, Naručitelj obavještava zainteresirane gospodarske subjekte da je istu moguće preuzeti na sljedećoj poveznici: https://licko-senjska.hr/javna-nabava/zupanija/postupci-javne-nabave Projektno – tehnička dokumentacija sukladno kojoj se izvode radovi usklađena je s načelom „ne čini značajnu štetu“ (eng. „Do not significant harm“ – DNSH; dalje DNSH načelo), sve sukladno Uredbi EU 2021/241 Europskog parlamenta i Vijeća od 12. veljače 2021. o uspostavi Mehanizma za oporavak i otpornost te drugim primjenjivim propisima.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45261420 Abdichtungsarbeiten gegen Wasser, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 45443000 Fassadenarbeiten, 45312310 Blitzschutzarbeiten, 45312100 Installation von Brandmeldeanlagen, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 45430000 Bodenbelags- und Wandverkleidungsarbeiten, 45420000 Bautischlerei-Einbauarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen