See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju teritoriju zālienu pļaušana
Beschreibung: Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” pārvaldīšanā esošo dzīvojamo māju teritoriju zālienu pļaušana
Interne Kennung: SIA "JNĪP" 2026/40
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1.daļa – 1.iecirknis
Los: LOT-0002
Titel: 2.daļa – 2.iecirknis
Los: LOT-0003
Titel: 3.daļa – 3.iecirknis
Los: LOT-0004
Titel: 4.daļa – 4., 5. iecirknis