511814-2026 - Ergebnis
Tschechien – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – NMR spektrometr pro Farmaceutickou fakultu
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNMR spektrometr pro Farmaceutickou fakultu
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je koupě nukleární magnetické rezonance (NMR spektrometru) včetně hlavní a záložní sondy, sondy pro pevnou fázi, autosampleru, modulu pro flow NMR a recyklátoru kryo kapalin. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí přílohy zadávací dokumentace.
Interne KennungMU-ZAK/25118/2026/3092516/RMU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001