511827-2026 - Wettbewerb
Polen – Feuerlöschfahrzeuge – „Dostawa agregatów pompowych i motopomp w tym: Część I - dostawa 5 szt. agregatów pompowych Część II – dostawa 2 szt. motopomp przenośnych Część III – dostawa 2 szt. motopomp pływających dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa agregatów pompowych i motopomp w tym: Część I - dostawa 5 szt. agregatów pompowych Część II – dostawa 2 szt. motopomp przenośnych Część III – dostawa 2 szt. motopomp pływających dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Beschreibung: Dostawa agregatów pompowych i motopomp dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Interne Kennung: ZP-CZOK-0073/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144213 Feuerlöschfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - dostawa 5 szt. agregatów pompowych
Beschreibung: Dostawa 5 szt. agregatów pompowych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0073/26 Część I
Los: LOT-0002
Titel: Część II – dostawa 2 szt. motopomp przenośnych
Beschreibung: Dostawa 2 szt. motopomp przenośnych
Interne Kennung: ZP-CZOK-0073/26 Część II
Los: LOT-0003
Titel: Część III – dostawa 2 szt. motopomp pływających
Beschreibung: Dostawa 2 szt. motopomp pływających
Interne Kennung: ZP-CZOK-0073/26 Część III