See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vrijwillige Transparantie: Post Mortem Serologie en Virologie bepaling
Beschreibung: De opdracht betreft de screening van bloed op infectieziekten op postmortem verkregen testsamples (zie een meer uitgebreide omschrijving in het document dat samen met deze aankondiging is gepubliceerd). Ingevolge artikel 4.16 van de Aanbestedingswet maakt NTS bij deze bekend, zulks in het kader van vrijwillige transparantie vooraf, voornemens te zijn om op grond van de motivatie die is vermeld in deze aankondiging (zie onder 6. Resultaten: Rechtvaardiging voor onderhandse gunning) een overeenkomst aan te gaan met de beoogde contractant. Marktpartijen kunnen binnen twintig (20) kalenderdagen (deze termijn ingaande op de dag na de bekendmaking van deze aankondiging) tegen gemeld voornemen hun met redenen omkleed bezwaar kenbaar maken via de berichtenmodule van TenderNed. NTS kan naar aanleiding van het bezwaar besluiten geen gevolg te geven aan gemeld voornemen en deze aankondiging intrekken. De genoemde termijn betreft een fatale vervaltermijn. Deze opdracht betreft een overeenkomst met een initiële looptijd van vier (4) jaar. Voornemen is dat deze overeenkomst in gaat op 1 januari 2026 en loopt tot en met 31 december 2029. Daarna heeft de NTS een eenzijdig recht om de overeenkomst met 4 jaar te verlengen. De uiterste einddatum is aldus 31 december 2033. Voor de screening van het bloed op infectieziekten vanaf 2026 (het eerste contractjaar van de nieuwe overeenkomst) worden gemiddeld genomen 3500 donoren getest. De geraamde waarde voor dat jaar bedraagt bij deze afname € 692.250, -. Daarna vindt per jaar een toename plaats van steeds 5% van het aantal donoren en daarmee de geraamde waarde. Het voorgaande betekent dat over de eerste contractperiode van vier (4) jaar gezien de totale verwachte uitgave €2.983.700 zal zijn. Over acht (8) jaar is de verwachting dat de totale uitgave € 6.610.450 is. Jaarlijks kunnen de bedragen worden geïndexeerd volgens ten hoogste de index Medisch-specialistische zorg (msz). De bovengenoemde raming is gebaseerd op een verwachting van NTS van het aantal weefseldonoren voor de komende jaren. Daadwerkelijke aantallen kunnen verschillen. Aan de raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85148000 Medizinische Analysedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: vrijwillige transparantie: post mortem serelogie en virologie bepaling
Beschreibung: Zie opdrachtomschrijving in het document dat samen met aankondiging is gepubliceerd. zie hetgeen eerder is vermeld en de opdrachtomschrijving dat samen met aankondiging is gepubliceerd.
Interne Kennung: 1