2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Ochrona czynna zagrożonych gatunków i siedlisk na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego - II postępowanie"
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usług z zakresu ochrony czynnej zagrożonych gatunków i siedlisk na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego w latach 2025 2029. Zakres zamówienia obejmuje: ręcznomechaniczne koszenie i odkrzaczanie stanowisk goryczki wczesnej i wąskolistnej, koszenie ręczne stanowisk arniki górskiej, koszenie i odkrzaczanie stanowisk podejźrzona rutolistnego i nasięźrzała pospolitego, odkrzaczanie stanowisk rzepiku szczeciniastego.
Interne Kennung: ZP.261.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura jest przyspieszona ze względu na pilność wykonania zabiegów w terenie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90721700 Schutz gefährdeter Arten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77112000 Vermietung von Mähern oder landwirtschaftlichen Geräten mit Bedienungspersonal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Ochrona czynna zagrożonych gatunków i siedlisk na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego - II postępowanie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1. Ręczno mechaniczne koszenie i odkrzaczanie stanowisk goryczki wczesnej i wąskolistnej o.o. Górny San, o.o. Wołosate, o.o. Tarnica – zabieg wykonywany co 2 lata (zaplanowany na lata 2025, 2027, 2029) powierzchnia zabiegu 0,09 ha/rok łącznie 0,27 ha 2.Koszenie ręczne stanowisk arniki górskiej o.o. Górny San, o.o. Tarnica coroczny zabieg zaplanowany na lata 2025 2029 powierzchnia zabiegu: 0,15 ha/rok łącznie 0,75 ha 3.Odkrzaczanie stanowisk podejźrzona rutolistnego i nasięźrzała pospolitego o.o. Górny San zabieg zaplanowany na rok 2025, powierzchnia zabiegu: 1ha 4.Koszenie stanowisk podejźrzona rutolistnego i nasięźrzała pospolitego – coroczny zabieg zaplanowany na lata 20252029 powierzchnia zabiegu: 1 ha/rok – łącznie 5 ha 5.Odkrzaczanie stanowisk rzepiku szczeciniastego, o.o. Osada, o.o. Ustrzyki Górne, o.o. Wołosate zabieg zaplanowany na rok 2025, powierzchnia zabiegu: 0,25 ha