See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej. Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ:
Vorherige Bekanntmachung: 429287-2025
Interne Kennung: AN/ZP/58/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa i montaż mebli do pomieszczeń socjalnych wraz z montażem sprzętu AGD do zabudowy dostarczonego przez Zamawiającego, do budynku nowego rektoratu Politechniki Poznańskiej. Opis Przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ