511867-2026 - Ergebnis
Rumänien – Tonerpatronen – Cartușe de toner
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Cartușe de toner
Beschreibung: Cartușe de toner necesare desfășurării activităților specifice din cadrul instituției prin asigurarea resurselor necesare pentru imprimarea documentelor întocmite. Cantitatile minime si maxime care ar putea fi solicitate pe durata întregului acord-cadru, precum şi cantităţile minime şi maxime care ar putea face obiectul unui singur contract subsecvent se regăsesc în caietul de sarcini. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 17 zile. Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 4505502_2024_PAAPD1457476
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cartușe de toner Canon
Beschreibung: Cartușe de toner necesare desfășurării activităților specifice din cadrul instituției prin asigurarea resurselor necesare pentru imprimarea documentelor întocmite, în conformitate cu specificațiile caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Cartușe de toner Lexmark
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Cartușe de toner HP / SAMSUNG
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Cartușe de toner Xerox
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Cartușe de toner diverse (Kyocera, Konica Minolta, Ricoh, Brother)
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: Cartușe de toner echivalente 100% (non-OEM) - (EOL)
Interne Kennung: 6