511872-2026 - Wettbewerb
Estland – Event-Organisation – Tartu Planeerimiskonverentsi korraldamine 2026
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tartu Planeerimiskonverentsi korraldamine 2026
Beschreibung: Hankelepingu esemeks on konverentsi „XI Tartu Planeerimiskonverents 2026“ korraldamiseks ruumide rentimine, toitlustuse tellimine ja virtuaallahenduse tehnilise teostuse tellimine asukohaga Tartus. Eeldatav osalejate arv on 500 inimest. Üritus on korraldatud projektist "Ülikoolide koostöö doktoriõppe edendamisel“ (2021-2027.4.04.24-0003), mida kaasrahastab Euroopa Liit. Konverents toimub 19.-20. novembril 2026. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 313555-0000
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Sotsiaal- ja eriteenuste erimenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79951000 Veranstaltung von Seminaren, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000