511880-2026 - Ergebnis
Polen – Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste – Kompleksowa obsługa w JSW S.A. KWK „Pniówek” placów składowych i transportu wewnętrznego kopalnianą siecią kolei wąskotorowej wraz z obsługą należących do JSW S.A. KWK „Pniówek” urządzeń przeładunkowych i transportowych
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa obsługa w JSW S.A. KWK „Pniówek” placów składowych i transportu wewnętrznego kopalnianą siecią kolei wąskotorowej wraz z obsługą należących do JSW S.A. KWK „Pniówek” urządzeń przeładunkowych i transportowych
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung164276-2026
Interne Kennung5/P/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63100000 Frachtumschlag, Frachtlagerung und zugehörige Dienste
5. Los
LosLOT-0001