See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnego sprzętu komputerowego i oprogramowania – 8 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego wraz z oprogramowaniem z podziałem na 8 części. 2. Zamówienie składa się z następujących części: Część 1 - komputery stacjonarne i monitory Część 2 - laptopy Część 3 - rzutnik Część 4 – zestawy z kamerą 360° Część 5 - komputer stacjonarny - DS WF Część 6 - komputer stacjonarny i monitor - RID Część 7 - laptopy - RID Część 8 - rzutnik i monitor interaktywny - RID 3. Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.1-2.8 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - komputery stacjonarne i monitory
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.1 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - laptopy
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.2 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 - rzutnik
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.3 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – zestawy z kamerą 360°
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.4 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38651600 Digitalkameras
Los: LOT-0005
Titel: Część 5 - komputer stacjonarny - DS WF
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.5 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0006
Titel: Część 6 - komputer stacjonarny i monitor - RID
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.6 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7 - laptopy - RID
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.7 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy).Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8 - rzutnik i monitor interaktywny - RID
Beschreibung: Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 2.8 do SWZ „Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia”. Dostawa asortymentu obejmuje także w przypadkach wskazanych odpowiednio w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia dostawę niezbędnego wyposażenia (w tym okablowania, licencji itp.), jak również dla całości asortymentu - dostarczenie do siedziby Zamawiającego, wyładunek i wniesienie do wskazanych przez Zamawiającego pomieszczeń oraz objęcie asortymentu gwarancją. Zamawiający wymaga gwarancji na asortyment na okres wskazany w załączniku nr 2 do SWZ , przy czym Wykonawca może zaoferować dłuższy okres gwarancji. Szczegóły dotyczące gwarancji, rękojmi i świadczeń z nimi związanych zawarte są w załączniku do SWZ nr 2 oraz § 6 projektowanych postanowień umowy/PPU stanowiących załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe warunki i sposób realizacji dostaw zawiera załącznik nr 3 do SWZ – projektowane postanowienia umowy (PPU/projekt umowy). Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ i objąć ofertą cały zakres przedmiotu zamówienia w danej części zamówienia, na którą składana jest oferta.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38652100 Vorführgeräte, 30231300 Bildschirme