See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup macierzy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i instalacja macierzy dyskowej wraz z oprogramowaniem zgodnie z wymaganiami Zamawiającego zawartymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik numer 1 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne Kennung: NFZ14-WAG-ZP.251.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte
5. Los
Los: LOT-0001