See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. elastycznych lutni wentylacyjnych oraz elementów do budowy lutniociągów z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 188338-2025
Interne Kennung: 16/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-640692
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych ssących oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 12 pozycji) w łącznej ilości 6 750 m i 543 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych tłoczących ø400 oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 3 pozycje) w łącznej ilości 1 940 m i 222 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych tłoczących ø600 oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 6 pozycji) w łącznej ilości 8 765 m i 665 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych tłoczących ø800 oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 5 pozycji) w łącznej ilości 20 710 m i 1 951 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych tłoczących ø1000 oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 6 pozycji) w łącznej ilości 29 340 m i 2 608 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych tłoczących ø1200 oraz złączy do montażu lutniociągów (pakiet 4 pozycje) w łącznej ilości 50 820 m i 3 081 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7- Dostawa elementów do budowy lutniociągów ssących (pakiet 13 pozycji) w łącznej ilości 173 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 7
Haupteinstufung (cpv): 44163200 Rohrformteile
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8- Dostawa elementów do budowy lutniociągów tłoczących (pakiet 6 pozycji) w łącznej ilości 284 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych, złączy oraz elementów do montażu lutniociągów o podwyższonym ciśnieniu pracy (pakiet 5 pozycji) w łącznej ilości 685 m i 221 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10- Dostawa elastycznych lutni wentylacyjnych perforowanych (pakiet 2 pozycje) w łącznej ilości 150 szt.
Interne Kennung: 16/PM/25 - Zadanie 10